Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Lehet hogy megsértődöt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Lehet hogy megsértődött? Többi lent!

Figyelt kérdés
A barátnőm tervezte hogy meglep valami szexi fehér neművel vagy öltözékkel vagy is célozgatott rá...de én mondtam neki hogy miattam nem muszáj költségekbe vernie magát ,ert én kívánom anélkül is...és nem szeretném ha ilyenekre költené a pénzét...kicsit úgy éreztem mintha megsértődött volna vagy rosszul esett volna neki....
2011. nov. 26. 22:10
 1/4 A kérdező kommentje:
lehetséges hogy nők ezért megsértődnek??nem tudom mert én kicsit úgy éreztem a dolgot...
2011. nov. 26. 22:11
 2/4 szamóca.. ***** válasza:
hát elképzelhető. akkor msot vegyél neki te valami ilyesmit.
2011. nov. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen megsértődött, de kiengesztelheted...
2011. nov. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi sértő volt ebben, ha csak az nem, hogy gondolkodhat más ajándékon neked.
2011. nov. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!