Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy ferfinek meghagyni a ferfiassagat de megis hatulrol iranyitani?

Figyelt kérdés
Ez igy hulyen hangzik,de .. A baratom velem egy idos (19)es most alakul ugy igazan az ember "ferfive". Latom rajta h nagyon ferfias akar lenni, de viszont nincs annyi tapasztalata mint nekem kapcsolatok teren(ket komoly, hosszu kapcsolata volt es annyi)...es sokszor ha en valamirol tobbet tudok, hulyen erzi magat, pedig csak azert adok tanacsot, h neki konnyebb legyen.Azt mondjak minden eros ferfi mogott egy eros no all. De hogyan? Anelkul h megsertenem a ferfiassagat?Hogyan vegyem ra h hallgasson ram, de ne erezze azt h iranyitom?
2008. márc. 23. 22:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szia!A legegyszerűbb,ha nem mondod neki a tanácsokat meg amit szeretnél,hanem leültök és csak úgy minden háttér nélkül elkezdtek mindenféle dolgokról beszélgetni,ha meghallgat akkor tuti hogy el fogja fogadni a tanácsodat!Nekem már bevált 4éve vagyunk együtt a párommal ő 18volt mikor összejöttünk.És nem sértettem meg a becsületét ezzel!Szerintem megér egy próbát!
2008. márc. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!