Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Ti párotok volt már féltéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Ti párotok volt már féltékeny ok nélkül? Vagy esetleg csak azért mert más nembeli haverjaitokkal beszélgettetek? Ti hogyan kezeltétek ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ó, nálunk ez folyton problémát jelent. Nekem kevés lány barátom van, viszont annál több fiú. Ha random emberekkel váltok néhány szót azon is kiakad. Sokszor próbáltam már elmagyarázni neki, hogy teljesen felesleges ez a viselkedés. Ő önmagában és a másik félben nem bízik, nem pedig bennem. Ha egy féltékenységi jelenet készülődik, nem figyelek rá oda és közlöm vele, hogy amíg nem vált át normális hangnembe,addig nem beszélgetek vele, mert nincs úgymond beszámítható állapotban. Eltelik x idő, lenyugszik, és ennyi. Én mióta megkérdeztem azt,hogy 'Nem bízol bennem?' és erre ő kifejtette,hogy mit érez, kevesebb hülye szituációt produkál. :)
2011. nov. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyik volt barátom igen.

Mivel nekem inkább csak fiú barátaim vannak és a legjobb barátom is fiú, ő meg nem fogadta el, hogy létezik barátság ellenkező neműek között, mindig féltékenykedett.

Egy idő után azon kaptam magam, hogy már hónapok óta nem láttam a barátaimat.

Picit több, mint 2 évig bírtam így, aztán szakítottam.

Azóta megfogadtam, hogy soha többet nem leszek olyasvalakivel, aki nem bízik bennem és nem fogadja el, hogy inkább fiúk a barátaim.

Mindig közlöm is az elején azóta, tehát ha valakinek nem tetszik a dolog, akkor már mehet is.

Szerencsére a barátomnak az ég világon semmi gondja nincs ezzel. :)

Amúgy meg iszonyú érzés, ha nem bízik benned a szerelmed, annak ellenére, hogy egy szemernyi okot sem adtál rá.

Eddig az volt az egyetlen kapcsolatom, amiben konkrét kiabálós veszekedések voltak, mert annyi düh és harag halmozódott fel bennem emiatt.

A barátommal már lassan 2 és fél éve vagyunk együtt, eddig kb. 3 komolyabb vitánk volt, de egyszer sem emeltem fel a hangomat.

Na ezt hozza ki az emberből az ilyesmi.

L/24

2011. nov. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Nálunk is ez a helyzet. mert beszélgetek a srác haverjaimmal esetleg közösségi oldalakon, akkor ő szakít velem, és nekem kell igazodnom hozzá. Sajnos nem tudok mit tenni! ha megakarom csalni akkor úgyis megteszem, a féltékenységével nem tart maga mellett...

Szerintetek mit mondhatnák neki amin el is gondolkodik? Mert nem szeretném őt elveszíteni!

2011. nov. 27. 14:37
 4/4 anonim ***** válasza:

A második vagyok.

Bár nem ismerem a barátodat, ezért nem mondhatok semmi konkrétumot arról, mivel lehetne meggyőzni, vagy hogy egyáltalán meg lehet-e.

Saját tapasztalatom az, hogy egy ilyen hozzáállású embernek bármivel érvelhetsz, csak a saját nézőpontját fogja látni és azt fogja szajkózni.

Az én emlitett volt barátom is ezt csinálta.

Ne tudd meg, hányszor próbáltam beszélni vele erről a dologról.

Próbáltam türelmesen, okosan, észérvekkel és próbáltam kiabálva, dühösen, de semmi nem hatott rá.

A hülye féltékenységével csak azt érte el, hogy több, mint 2 év után egy másik fiú karjaiban landoltam, aki mellett végre újra kaptam levegőt.

Talán mutasd meg ezt a válasz a barátodnak, hátha kicsit észbekap.

Mert ezzel a viselkedéssel ezt fogja elérni.

Pedig én is nagyon szerettem a volt barátomat és könnyek között szakitottam vele, de már annyira fojtogatott a féltékenységével és a bizalmatlanságával, hogy inkább kiléptem a kapcsolatból.

Őszintén szólva nem bántam meg.

L/24

2011. nov. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!