Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy dolgozzátok fel magatokba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzátok fel magatokban azt, hogy egyéjszakás kalandotok volt egy fiúval, akivel egész sokat beszélgettetek előtte, és azóta egyáltalán nem keres az illető? Nem arra gondolok, hogy folyt. Köv. , csak az udvariasság szintjén.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne,hogy keressen utána?Volt egy jó éjszakánk,és ennyi.
2011. ápr. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
az már nem egyéjszakás kapcsolat:)
2011. ápr. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
az egyéjszakás kapcsolat nem az udvariasságról szól...
2011. ápr. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 nielindi ***** válasza:
50%

nem tudom, h mit kellene most csinálnia. pont ezért egyéjszakás kalandnak hivják az ilyet. 1 éjszaka, semmi más.

te is benne voltál ugyanugy, szétraktad neki a lábad egy kis beszélgetés után. nem egy finom női viselkedés volt ez részedről, ami megkövetelné az udvariasságot. pont az a jo ezekben a kalandokban, h semmi kötelesség utána.

2011. ápr. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ácsi! Nem "kis beszélgetés után" "tettem szét a lábamat", hanem folyamatosan kapcsolatban voltunk már hónapok óta, találkoztunk ezen kívül is egyszer. Az egyéjszakást úgy kell érteni, hogy most először volt meg, és valszeg utoljára is.
2011. ápr. 12. 12:41
 6/8 anonim válasza:
Jovolt a sex akkor negondogodj anyit szépvolt jovolt enyivolt csak egyjo emlék én imátam az egyéjszakás kalandokat mert anál jobb nics!
2011. ápr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Feleségül ne vegyen?

Pont ez a lényege, egyszer megvoltál, utána már nem kellesz. A srác biztos azt hitte, hogy majd beindul benned a szokásos női hülyeség: "ó lefeküdtünk, akkor mostmár biztos van köztünk valami, majd keresni fog, sőt ez már kapcsolat"

Nyilván nem kell még egy teher a nyakába, amit egy kapcsolat jelent.

2011. ápr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ácsi! jártatok esetleg? mondta hogy szeretne tőle valamit? hát akkor... ledumálta rólad a bugyit, innentől kezdve "mission completed". sok mindent megkívánna az etikett aztán mégsem tartják be. ha annyira bánt a dolog, akkor legközelebb majd jobban vigyázol...
2011. ápr. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!