Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit válasszak? Ex vagy mostani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? Ex vagy mostani párom?

Figyelt kérdés
jelenlegi párommal lassan egy éve együtt vagyunk. vele lenni olyan, mintha családtag lenne, és sok dologban függünk egymástól pl barátok meg iylenek.. számomra kicsit "unalmas" a kapcsolat, de nagyon szeret, és énis így vagyok vele. de akárhányszor meglátom az exem, elkezdek érdeklődni felé, néha beszélünk és mondta, hogy szívesen összejönne velem mégegyszer. vele mikor találkozok viszont olyan, mint egy filmjelenet, és utánna napokig rajta jár az eszem.. szerintetek maradjak a jelenlegivel vagy szakítsak?
2011. nov. 27. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:

hogy te mekkora 1 ribanc vagy.

szerintem válaszd mind2tőt egyszerre.

igy ha az 1-ik kidob ott a másik.

úgyis erre vagy hivatott!!!

2011. nov. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nem életkalauz!


Minden embernek magának kell eldöntenie mit érez, mit gondol. És ebben SENKINEK nincs beleszólása. A sorsodat ne más irányítsa! Mert akkor nem is a tied!


Tessék egy kicsit elmélyedni magadban és figyelni mit mond a belső hang. Ha képtelen vagy magadra figyelni, akkor egyértelműen nem neked való a párkapcsolat téma. Majd próbálkozz akkor, amikor tudod KI vagy azt is MIT AKARSZ.

2011. nov. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kérdés alapján számodra egyik sem az igazi...
2011. nov. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azért köszi a válaszokat, tényleg nemjó ez így..
2011. nov. 27. 15:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Nos szerintem egyiket se, mármint ha szakítottatok az exeddel annak volt oka gondolom és ha akkor nem tudtátok megoldani a problémát és szétmentetek nem hiszem, hogy működne a dolog bár kitudja. Viszont a jelenlegi barátodat nem szeretheted valami nagyon ha közben az exeden jár az eszed és ez vele szemben se valami igazságos, szóval szerintem mindenféleképpen szakítanod kéne a barátoddal, de ez csak az én véleményem, nem láthatom át teljesen a szituációt, hisz nem ismerlek nem tudom mit érzel valójában ezt neked kell eldöntened.


18/f

2011. nov. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!