Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ilyenkor, hogyan válasszak az exem és a mostani párom között?

Figyelt kérdés

A régi barátom szenvedélyes volt és sokkal talpra esetebb, dominánsabb, ami nekem nagyon bejött, viszont nem túl lelkis, ez miatt szakítottunk nem egész 2 hónap után. A mostani barátom visszahúzódóbb, nem annyira határozott, pedig erre lenne szükségem. Viszont nagyon sokat beszélgetünk, egészen más a kapcsolatunk. Néha msnen még beszélek az exemmel és ilyenkor remegek, izzadok. Lehet 1 hónap után még mindig van bennem valami érzés iránta? Pedig nagyon megbántott.


Minden nagyon kusza most az életemben, nem látok tisztán. Szerintetek?


2011. nov. 19. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:

elsőnek magadban kell tisztáznod, hogy melyiket választod de akkor a másikat ne hülyítsd.

Ha az exed megbánta hogy a lelkedbe tiport akkor ott talán nincs semmi gáz...

2011. nov. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
A 2. sokkal jobbam megérdemli hogy vele legyél, ha már összejöttetek nem lenne fer ha otthagynád azért mert olyan, amilyen. Szerintem ő is kiállna érted. Lehet hogy még az exedet szereted, de így utólag sokszor jobbnak tűnik az egész mint amilyen valójában volt. Szerintem beszéld meg a 2. pároddal h neked erre szükséged lenne. Ha nem vagy boldog mellette, akkor viszont ott kell hagynod.
2011. nov. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Boldog vagyok a mostani párom mellett, csak hiányzik 1-2 tulajdonság. Sokkal boldogabb vagyok :) De megterhelőbb is, mert nekem kéne pótólni a "hiányzó" tulajdonságait.

Összességében szép volt jó volt a korábbi kapcsolatom is, de nem bánta meg és igazán nem is érti mi volt a gond. Nem a kapcsolat hiányzik... Minden szétcsúszik, a barátom mellettem van, hozzá tudok bújni, de nem tudom mi lesz később :(

2011. nov. 20. 00:03
 4/8 anonim válasza:
Félsz attól hogy elhagyhat vagy nem áll ki érted azért mert viszahúzódóbb mint ember? Szerintem én is olyan lehetek mint a 2. pasid, és szerintem sokkal de sokkal jobban szerettem az előző bnőmet, mint az azt megelőző, hasonló pasija, és tnényleg mindenre képes voltam érte attól h nem mutattam ki sokszor. :)
2011. nov. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2 hónapot voltál együtt az előző barátoddal? És 1 hónapig a mostanival? Az még nem nevezhető kapcsolatnak. Ha valamivel annyira megbántott az exed, hogy szakítottatok, és még csak ennyi idő tellt el, valószínűleg ő nem szeret téged, de mivel te meg az exeden gondolkozol miközbe új barátod van, te meg egyértelműen a mostani barátodat nem szereted. Azon gondolkodtál már, hogy neked a második barátod nem azért van mert szereted, hanem mert 1. vagy csak pasit akarsz, 2. felejteni akarsz. Mind2 kihasználásnak számít. Szerintem. De te tudod. Elsőt én ott hagynám másodikat pedig nem kínoznám tovább a helyedbe. Nagyon rosszul eshet majd ez neki, ha megtudja.
2011. nov. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

kevés idő mindkét "kapcsolat"


neked kell eldöntened ki a jobb, nem fogja senki megmondani. ez nagyon szubjektív dolog.


viszont kétfelé játszani szemétség. döntsd el ki kell, és a másikat hagyd ott. visszatérhrtsz nyugodtan az előzőhöz ha az tetszett jobban.


sz én véleményem szerint a lelkizős ér többet, de nem akarlak befolyásolni

2011. nov. 20. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
HA bekerült a képbe az ex, akkor őt válaszd, mert ha szeretnéd a mostanit, nem foglalkoznál vele, így szerencsétlen srác talán egy normálisat.
2011. nov. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szeretem a barátomat és az exemmel nem tartom a kapcsolatot, egyszer beszéltünk azóta. Nem érzem, hogy kihasználnám, de tényleg szükségem van valakire mellettem. Szeretem őt és sokkal nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb minden :)
2011. nov. 20. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!