Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Mit vesztek karácsonyr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mit vesztek karácsonyra a pasitoknak?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni valamit karácsonyi ajándékot a pasimnak :D de fogalmam sincs hogy mit! :/ Meg egyáltalán nem is akarja hogy vegyek neki valamit! Hogy győzzem meg h mégis kap tölem karácsonyi ajándékot?? :D lécy segitseteek! köszikepuszikaa :P
2011. nov. 27. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:

én sört veszek neki:D egyébként meg nem, elmondom mit tennék:


kortól függ, ha már nagyobb valami finom italt vennék neki, meg esetleg egy bon bont, de a te helyedben tőle egy helyesírási szótárat kérnék.

2011. nov. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mond meg neki,h számodra fontos,h megajándékozd.punktum!:)

én dartsot,könyvet meg autópolírozót veszek neki.asszem ezeket szeretné leginkább!:)

amúgy gondolkozz el azon,h milyen az érdeklődési köre,hobbija,gyűjt-e valamit(az én párom pl a spéci autósmakettekért van oda) stb.

24n

2011. nov. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Feldmütze ***** válasza:

Énis aztmondom a barátnőmnek hogy nem kell semmi, mert magam sem tudom hogy mi kell ... de tulajdonképpen bárminek örülnék, egy dolog kivételével: KÖNYV ---> mostanába mindenkitől könyveket kaptam, már lassan rájuk se bírok nézni :D

Ha semmi se jut eszedbe, vegyél valami szexi fehérneműt és este lepd meg vele ... :) tuti siker

2011. nov. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmit. Én magam fogok ajándékot készíteni neki. Kap egy karkötőt a kedvenc focicsapata nevével és emblémájával (indiáncsomózással), csinálok egy kis könyvet (amióta ismerjük egymást, az összes aranyköpésünket felírtuk) és tobozból készítek neki egy fenyőfát, mert amilyen pici az albérlete, másmilyen nem igazán férne be. :P


23L

2011. nov. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó,ez baromi jó ötlet!kreatív csajszi vagy!respect!:)
2011. nov. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!