Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen ajándékot tudnék venni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot tudnék venni vagy készíteni a páromnak? Vagy mivel lehetne meglepni őt, mit tegyek? Légyszi segítsetek!

Figyelt kérdés

Szóval sajnos olyan dolog kellene ami kevés pénzből is kijön. Akkár lehetne olyan ötlet is amit saját kezüleg megtudok csinálni vagy esetleg valami olyasmi ami nem túl drága. ÉS olyan ötlet kellene amire mindig is emlékezni fog. Még egy hetem van a nagy napig. SZÓVAL SÜRGÖSEN KELLENE A SEGÍTSÉGETEK!! KÖSZI

18/L


2009. máj. 13. 07:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg még azon gondolkjodtam hogy fözzek neki valamit. Szereti a hasát, én tudok is fözni. CSKA NEM TUDOM HOGY MIT FÖZZEK NEKI!! Mi illene egy romantikus vacsorához???
2009. máj. 13. 07:39
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nos, én is hasonló cipőben járok, két hét múlva lesz a vőlegényem szülinapja, és én sem állok túl jól anyagilag.

Viszont arra gondoltam, veszek neki egy szép tollat valami szép dobozban vagy tokban, és belegravíroztatok valamit amiről én jutok eszébe. Nem tudom, mit értesz azon, hogy "nem túl drága", de ilyen tollakat már kb. 1000 Ft-ért is lehet kapni és a gravírozás sem vészesen drága. Szerintem ez egy nagyon szép és személyes ajándék, és tuti Te fogsz róla eszébe jutni valahányszor használja a tollat! Sok szerencsét!:)

2009. máj. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Manapság már rengeteg helyen lehet közös fényképpel ellátott kispárnát, pólót, bögrét, hasonlókat csináltatni. szerintem ezek is helyes ajándékok, és nem hiszem, hogy olyan drágák!


Hmm, főzés... a mindmegette.hu-n elég sok vacsoraötlet van, ahol az alapján is tudsz keresni, hogy mennyire költséges az adott étel. Mert persze nem kell kaviárt és lazacot az asztalra varázsolni. Puhatolózz, hogy mit szeret! Mi most leszünk egy évesek, a barátom imádja az epret, valószínűleg valami epres süti lesz! :)

2009. máj. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a szerelmemnek (aki már sajnos az exem :S) karácsonyra könyvet csináltam... Mondjuk nekem a történetet ő írta: belehelyezte a mi kapcsolatunkat egy töündérmesébe, ahol ő a herceg, én pedig a hercegnő, természetesen. De te is írhatsz ilyen történetet. Ha szépen tudsz rajzolni, rajzolhtasz is. De persze fényképek is mehetnek bele. A könyvet összedobni pedig nem sok idő és nem is nehéz. Ha interneten keresel, találsz oldalakat, ahol le van írva a könyvkötés menete. Olcsón kijössz belőle, viszont szerintem szép ajándék. Az én (volt) barátom nagyon meghatódott tőle.
2009. máj. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!!

Ez nagyon jó ötlet!!

2009. máj. 13. 10:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a könyvre írtad, akkor nagyon szívesen. ;)
2009. máj. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen a könyvre írtam. Mégegyszer nagyon köszike!!
2009. máj. 13. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!