Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vall még mindig folyamat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vall még mindig folyamatosan szerelmet (levél, sms, ajándékok küldése), ha visszament a volt feleségéhez?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert hagyod magad. Hagyd a fenébe, ne reagálj semmire.
2011. nov. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
mert megakar tartani, hogyha a feleségének fáj a feje tudja kibe dugni a farkát
2011. nov. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Egy fenékkel akar két lovat megülni.
2011. nov. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem szerelmes beléd, még ha azt vallja, akkor sem.


2. A többiek már leírták a választ. :)

2011. nov. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
mert azért kéne neki egy szerető is a felesége mellé. hagyd a fenébe az ilyen gerinctelen alakot!
2011. nov. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
mert lehet hogy szerelmes csak a feleség miatt nem megoldható a dolog .....vagy pedig meg akar tartani tartaléknak....amúgy meg jó hülye vagy hogy házas emberrel kezdtél már bocsi...
2011. nov. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
jaa persze te nem tudtad:D
2011. nov. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Elvált volt. Én akartam gyereket, ő nem, ezért váltak el útjaink.
2011. nov. 27. 22:26
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert egyik nőt sem szereti: sem a feleségét, akinek éppúgy hazudozik, mint neked, sem pedig téged, akit hülyít. Ne foglalkozz vele; neked kell tudnod lezárni ezt az egészet.
2011. nov. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tökmindegy, hogy elvált volt vagy sem, mert ha az ember érzelmileg nem kiskorú, akkor egy lezárt kapcsolatot nem melegít fel újra, ha a harmadik félnél nem járt sikerrel.


Miféle ember az ilyen? A feleségtől elválik, aztán keres egy másikat, akivel együtt élni nem tud (mindegy, hogy milyen okból), aztán újra vissza a babaruhát? Csak a káposzta jó felmelegítve. Én a volt feleség helyében úgy kivágtam volna, mit a macskát a hóra. Most visszament, hülyíti a nőt, és hülyít téged is. Ugyan, mit vársz egy ilyen infantilis érzelemvilágú embertől?

2011. nov. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!