Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki beleszerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki beleszeretett a szeretőjébe? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
Ha nincs szeretőd, szerintem inkább ne válaszolj erre :-D
2011. nov. 27. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Én. Az lett a vége, hogy tönkrementem idegileg, majdnem kórházban végeztem. Ő meg a barátnője még mindig élnek mint hal a vízben.


22/L

2011. nov. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nincs szeretőm, de álaszolok a kérdésedre. Különben mi lesz? Remélem megszpopod ezt még keményen:) Te sz*r szemétláda;)
2011. nov. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

Hogy lehet valaki a szeretőd úgy, hogy nem vagy belé szerelmes? Akkor minek van? :D

Ennyi erővel lehetnél a saját "pároddal" vagy ha neki van valakije, kereshetnél mást...

2011. nov. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
Elképzelhető ilyen,de elég ocsmány embernek tartom mind a két félt.Fogalmuk sincs arról,hogy a megcsalt emberke min megy keresztül,fordított esetbe a szeretők se örülnének,ha igy kihasználnák őket..A másik meg az,hogy mi a garancia arra,hogy a szeretőt választja,és nem a párját,mikor végre rájön,hogy butaságot csinál?Másrészt meg miért kell szétválasztani egy párt?.....Undorító....
2011. nov. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 B.B05 ***** válasza:
79%
Igen, én is. Majdnem egy évig volt szeretőm a párom mellett. A párommal annyira összevesztünk, hogy elköltöztem a lakhelyemről, egy évig éltem máshol, addig tartott ez a dolog. Viszont a párommal is folyamatosan találkoztam közbe, együtt voltunk, azért írtam, hogy ténylegesen a szeretőm volt az a másik. Tudtam, hogy véget kell ennek vetni, mert iszonyatosan akartam a szeretővel lenni és nem csak a szex miatt. A vége pedig az lett, hogy visszaköltöztem az eredeti lakhelyemre, csak a páromhoz. Nehéz volt, de túl tudtam rajta lépni. Elfelejteni viszont sosem fogom.
2011. nov. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Feltételezem, itt most arról van szó, hogy a férfit elszerető szerető szereti a férfit, akinek esze ágában sincs otthagyni az őt szerető barátnőjét/feleségét.

Gondolom abban reménykedsz, hogy a férfi beléd szeret, a másik nőt otthagyja és boldogan éltek 'míg nem talál egy új szeretőt melléd..

2011. nov. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, én a nő vagyok, de nemén szerettem el a férfit a nő mellől, hanem a férfi engem a férjem mellől. Tökmindegy amúgy.

Egyikünk sem akar szétválni a családjától, vagy a másikat leválasztani róla, a megegyezés szerint.

DE létezik az, hogy mi így mégis egymásba szeressünk?

2011. nov. 29. 18:16
 8/9 anonim ***** válasza:
79%

Szeretőn mit értesz? Azt akivel megcsalják a párjukat vagy a talont?

Mindkettőben volt részem. Annyira beleszerettem, hogy dobtam érte a páromat, mert sokkal jobb parti volt, kedvesebb, megértőbb velem, mint az akivel előtte jártam.

Amikor talon csajom volt, akkor is beleestem, na az rosszabb volt, mert ő talált magának egy másik srácot, én meg szomorú voltam, de nem szólhattam semmit.

2011. nov. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
50%
Ajánlom neked nagyon a google-t! Ha te szeretsz valakit a kapcsolatodon kívül akkor az ő életét NE TEDD TÖNKRE, amíg te szépen el vagy, addig ő nem is tudja hogy te mást is szeretsz, közben ő élhetné mással is az életét... Hidd el én ezt már át életem, és nem hazudok dili házban kötöttem ki 3 hónapra, a 14 éves kapcsolatomból!
2011. nov. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!