Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek akkor ha a párotokkal/férjetekkel már szinte nem is lenne szex?

Figyelt kérdés

1éve vagyunk házasok. Már jó ideje pocsék a szexuális életünk. Kb 2-3hetente vagyunk együtt, akkor is hosszes könyörgésre. Ezek az együttlétek mostanában egyáltalán nem jók, mert a férjem kb 5perc alatt elmegy. Beszélni nem tudok vele, mert általában felkapja a vizet, hogy engem csak ez érdekel. Ha póbálom vele megértetni, hogy ez nekem milyen rossz, nem érti meg, ő lesz megsértődve. Én már nem érzem nőnek magam, nem érzem, hogy kívánna és nagyon megalázó, hogy úgy kell könyörögnöm, hogy szexeljünk. Sokszor azt érzem inkább hajnalig játszik meg tv-t éz, csak hogy én már aludjak, mikor ő bebújik az ágyba. Néha normális, és lehet vele beszélni, de akkor is csak azt mondja, hogy változtatni fog, de persze semmi. Nem tudom mi baja, mi van vele. Azt tudom, hogy nem csal meg, mert nem jár sehova csak edzeni hetente kétszer meg dolgozni. Már mondtam neki, ha így folytatja meg fogom csalni, mert nekem szükségem van a szexre. Persze kiakadt, hogy mondhatok ilyet, de ennek ellenére sem tesz semmit.

Nem tudom mit tehetnék. Nekem szükségem van a szexre. Régebben heti 3-4szer összebújtunk. Kicsit gáz, hogy hetente többször masztizok mikor férjem van. Lehet így élni? Szeretem és nem akarom elhagyni, mert amúgy jó minden. De nekem ez kell! Én 26évesen nem akarok szex nélkül élni. szeretném magam nőnek érezni, és azt, hogy kívánnak. De ezt a férjemmel nem érzem! Mit tegyek? Éljek így életem végéig? mi lesz ha babánk lesz? Akkor majd félévente fogunk???


2009. máj. 13. 12:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
nem próbáltad újra elcsábítani a férjedet? pl szexy fehérneműkkel. Vagy próbálj meg erről vele higgattan beszélnikelsd fel újra a szexuális érdeklődését.
2009. máj. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
54%
És mióta vagytok együtt?mennyi idő után jutottatok el ideáig?Mi 3 éve vagyunk együtt,2 és fél éve együtt is élünk,mindennapos a sex...még amikor épp megvan akkor is alig bírjuk ki egymás nélkül...Biztos nagyon rossz lehet neked...sztem ha továbbra sem juttok döntésre és nem változtat...jó lenne felkeresni valakit..lehet valami önértékelési gondja van a férjednek,vagy attól tart hogy nem tud kielégíteni és inkább a tv-be a játékba menekül...ez csak egy tipp
2009. máj. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

4éve vagyunk együtt. Tavaly kezdődtek a problémák. Addig tök jó volt minden. Elég volt csak megcsókolnom vagy belepuszilnom a nyakába és már állt neki. Akkor 2-3órán keresztül is képesek voltunk szeretkezni a lakás bármelyik pontján.

Próbáltam már mindent. Mire hazajött csini ruci meg smink, frissen mosott haj stb, de semmi. mindig azzal jön, hogy fáradt. Aztán, hogy sok a gondja. Ha felhozom a témát, általában húzza a száját. Mikor meg szexelünk és 5perc után elmegy, akkor meg mondja, hogy ne haragudjak látom rajta, hogy bántja. Nem tudom mit tegyek. Régen tök jól és hosszan eljátszadoztunk egymással, most meg az előjáték is csak annyi, hogy ujjaz egy picit, majd egyből belémhatol. Abszolút nem élvezem az egészet. Már annyiszor próbáltam vele beszélni, de nem használ semmi, nem tudom mit tehetnék még.

2009. máj. 13. 12:32
 4/24 anonim ***** válasza:
53%

Hát ez gáz! Vagy nője van, vagy pasija. De hogy téged nem szeret, az is tuti, mert ha szeretne, akkor a kedvedre tenne, hiszen nem azt kérted tőle, hogy hozza le a csillagokat az égről!

Én a helyedben nemcsak hogy megcsalnám, de el is hagynám, főleg hogy még gyereketek sincs. Az ilyen embertől messzire el kell menekülni!

2009. máj. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
49%

Az a baj, hogy szerintem is igaza van az utolsónak :o(((

Valaminek ezek szerint történnie kellett az elmúlt egy évben, amitől ekkorát változott! Nem emlékszel mi? De hát akkor pont az esküvő környékén kellett legyen az a dolog, ha egy éve vagytok házasok! És nem lehet hogy pont az a baja, hogy elvett, megkapott, mostmár minek küzdjön érted?

2009. máj. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
81%
Ezt a kérdést mintha én írtam volna! Nálunk is csak havi egy van és a terhességem alatt meg egyáltalán nem is volt velem hajlandó szeretkezni a férjem, mert félt, hogy árt a babának. Mindig felkapja a vizet, hogy miért hiszem, hogy neki valamilyen problémája van, miért kell a szexet tervezni, hogy legyen heti 1-2 alkalom (mert így havi egy ha van könyörgéssel) meg hogy ez nekem miért fontos. Én sem tudom, hogy mit tehetnék, a férjem nagyon nagyon jó ember és csak ez az egy gond van az egész kapcsolatunkban. Nagyon sokat töprengtem, de rájöttem, hogy ezt megoldani nem tudom nélküle. Őt kell bevonni, tudatnod kell vele, hogy ez téged mennyire bánt. Engem sem érdekel már, ha megsértődik a férjem. Az az igazság, hogy felfogja, hogy mi van, csak ő nem igényli a szexet havi 1-nél többször. Ha azt mondod neki, hogy legyen heti 3, a férjed kényszernek fogja érezni, nem azért fogja csinálni, mert akarja, hanem max. rád való tekintettel. Patthelyzet! Már kezdem elfogadni, hogy legyen havi 1-2, de azt tartsunk fenn és a többi meg önkielégítés. Esetleg lehet próbálkozni vágykeltő szerekkel is. Nekünk az vált be, hogy ha a férjem kicsit ivott, akkor nagyon jól ment a dolog, de az a helyzet, hogy én nem szeretem, ha valaki alkoholizál meg neki sincs rá igénye, szóval ez ki van lőve nálunk. Ha nálatok oké, akkor esetleg meg lehet ezt is probálni. Nincs jobb ötletem nekem sem sajnos!
2009. máj. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: szerintem ez nem feltétlen jelenti, hogy van valakije. Az én férjemnek tuti, hogy nincs, pedig úgy viselkedik, mint a tiéd. Elmúlik a szexigényük valamiért. Az én férjem napi 12 órát dologzik heti 6 napot, a tiéd mennyit? Talán ez is befolyásolja, mert nálunk ő sokszor mondja, hogy fáradt, amit el is hiszek. Az enyém már volt orvosnál és azt mondta neki, hogy a nagyfokú fáradtságtól nincs a szexhez kedve olyan gyakran. Hány éves a férjed?
2009. máj. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

köszi a két "jóindulatú" választ. Szerintem egy kapcsolatban a szerelem nem azon múlik, hogy napi ötször szexelünk. Na mindegy. Én tudom, hogy szeret, hiszen ezen kívül mindent megad, itthon is segít bármiben, mire hazajövök kimos és főz is.

Igazából akkor változott amikor tavaly terhes lettem. Én jobban kívántam ő meg félt, hogy baja lesz a babának. Azért egyszer-kétszers szexeltünk, majd 8hetesen elvetéltem. Utána ki kellett hagyni 6hetet a missed ab miatt és azóta van ez az egész. Azt mondja tudja, hogy van valami baja és azt is, hogy én nem élvezem. Szerintem valami egézségügyi baja lehet, és azt hiszem szégyenli, hogy ez van. Ő mindig nagy Casanova volt és azt gondolom még előttem is szégyenli ezt. Csak nem tudom, így hogyan segíthetnék neki.

2009. máj. 13. 13:02
 9/24 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy az edzések miatt szed valami szert/sz*rt, ami ilyen hatással van rá? Szerintem nem kellene pálcát törni felette, hogy biztos nem is szeret stb. Kezdeményezz akár minden este, de próbáld meg, hogy nem hozod szóba, hogy milyen gyorsan végez, és ne fenyegesd, hogy bepasizol. (fordítva neked is sz*rul esne)

Számtalanszor előfordult nálunk is, hogy azt mondta a férjem, hogy FÁRADT, aztán mégiscsak kedvet kapott. Fürödhetnétek együtt, masszírozhatnád, aztán akármi is lehet belőle..

2009. máj. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
40éves a párom, tehát nem fiatal már. Igaz nem néz ki ennyinek. Ő is napi 12órát dolgozik, ráadásul biztonsági őr, tehát egész nap áll. Én is elhiszem, hogy fáradt, de tuti van valami egészségügyi gondja. De mi?
2009. máj. 13. 13:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!