Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban ilyen szerencsétlenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ilyen szerencsétlenek a halak férfiak?

Figyelt kérdés

Mindenütt azt olvasni, hogy soha nem lehetünk mellettük biztonságban, sem párkapcsolatban, sem a házasságban. Meg hogy erős lelkierő kell ahhoz, hogy mellettük maradjunk.


Csoda, hogy a fél világ halak férfiai egyedül vannak, ha ilyen ócsároló és elriasztó szövegeket írnak róluk.


Persze minden egyéb csillagjegyű férfi tökéletes.


2011. nov. 28. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
a tesóm halak,és osztom a véleményt...jó nagy lúzer a társas kapcsolataimban...nagyon kevés idő volt,amíg párszor párkapcsolatban volt.Szerintem nem talál magának nőt,aki hozzámegy...
2011. nov. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Walk With Me ***** válasza:

Nem 12 féle ember létezik, butaság ez alapján így leírni valakit.


Én Kos vagyok, jellemzően fejjel megyek a falnak, meg meg akarom nyerni ezt az "Élet" nevű versenyt, de pl nem akarok független lenni, meg egész életemben rohanni.

2011. nov. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Figyelj egyetlen jó tanácsot tudok adni neked. Ne higgy ebben. Tudom nem ez a kérdésed, de semmi valóság alapja nincsen. Próbálkozz ahogy mindenki más és lesz barátnőd, hidd el.

Mivel asztrofizika az egyik hobbim értek a dologhoz, és a tudomány jelenlegi állása szerint nincs semmi az ég világon ami bármilyen minimális bizonyítékot is fel tudna mutatni a horoszkópok valóságosságának létezésére.

Kb a következő képen működik a dolog: Te hallasz valamit, ahogy most, elkönyveled hogy húú ez rám is igaz. Ezzel két dolgot teszel:

- önbeteljesítés, ez az amit ku*va gyorsan el kell kerülni.

- hozzájárulsz az "igazolt" statisztikához, hogy ez mekkora igazság, holott ez a saját választásod volt az első alapján.


Szóval fel a fejjel, menjél ismerkedj, csajozz. Tuti sikered lesz, mert ennél több nem kell hozzá.


Remélem tudtam segíteni.

2011. nov. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
és te hiszel a monoszkópnak? ha elhinném, amit a bak nőkről ír, akkor már rég felkötöttem volna magam és nem jártam volna 3 évig egy ikrekkel, mert azt írta, hogy nem biztonságos, mint a halak. hogy lehet ekkora f@szságot összehordani, h minden más monoszkóp tökéletes. asdasdasdasdasdasdasdasdasd 20
2011. nov. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

haverom is hal egyedül:P

bár a horoszkóp faxság:D

2011. nov. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a bakok is bénák
2011. nov. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát én bika nő vagyok és szóról szóra minden igaz rám. Nem minden ember van így, de azért akad pár.
2012. jan. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem több is volt, kifejezetten meg voltam elégedve velük. Van bennük egyfajta fura erotika.
2013. jan. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!