Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi miatt változhatott meg így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi miatt változhatott meg így a barátom?

Figyelt kérdés

előre szólok nem vagyok függő, nem halok bele ha eltünik a facebook, bár tudom hogy lesz pár megjegyzés.

a kérdésem csak annyi lenne, ha miért van az hogy vannak olyan férfiak,akik kiírják a barátnőjük üzenőfalára hogy így,meg úgy szereti, és hiányzik neki, és vannak olyanok, akiknek semmilyen módon nem látszik ilyen közösségi oldalakon hogy együtt lennének!


Nálunk úgy volt, h a párom nem nagyon járt fel facebookra. Aztán 1x 2x írtam neki aranyos dolgokat, hogy hiányzik stb.. és nagyon örült neki, mindig visszaírt, aztán egy jó hónapig magától írkált az én üzenőfalamra, még meg is lepődtem.Olyanokat írt még tavaly, hogy esik náluk a hó, meg ilyen dolgokat, mégis jól esett ,hogy rám gondolt, és írt. meg mikor melóztam, mindig írta hogy kitartást, meg ilyesmi.

Nem halok bele ha megszűnik ez...csak egyszer csak feltűnt, hogy semmit nem ír már...

múlthéten kiraktam neki egy szivecskét, és semmit nem reagált rá, pedig napokig vártam, hogy "észrevegye"...

zavar, hogy mégcsak arra se reagál, amit én írok vagy küldök neki, pedig elmondása szerint 'aaannnyira' örül neki... és mikor mondom neki, hogy azért jól esne nekem is, sokkal jobb kedvem lenne, ha csak úgy néha eszébe jutnék, akkor elkezd morogni,hogy ne ezen múljon már stb.. oké, nem ezen múlik, de akkor régen? miért volt képes magától? most meg nem is reagál?:S félek, hogy talán az ismerősei előtt "szégyell" ... :S egyébként már 20 hónapja vagyunk együtt, szóval nem egy friss kapcsolat.


2011. nov. 28. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Azóta kinőtt ebből a facebookos f@szságból amiből te még nem, Ő már csak rád vár a való világban. Én sem teszem ki, hogy kapcsolatban vagyok, barátnőm se. Problem?
2011. nov. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A szennyezödés miatt
2011. nov. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az is könnyen lehet hogy megunta hogy FBn érintkezzen.

Az számít csak hogy élőben hogy vagytok.

Én fent se vagyok ezen a hányadék lélektelen sz*ron, semmi értelme.

2011. nov. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
figyu mi sajna csak hétvégente lehetünk együtt, és ezért vettünk 30as kártyát, h legalább így tudjunk beszélni..nemhiszem h "kinövésről" van szó,ha annyira jól esik neki?.
2011. nov. 28. 20:07
 5/7 anonim ***** válasza:

mi sem csináljuk ezt

van egy két barátnőm avgyis ismerősöm elmúltak 20 és minden qrva nap ez megy: jaj kicsim szeretlek, imádlak, ölellek, puszillak, csókollak etc.. és érdekes. mindig szétmennek egy idő után

nekünk még az sincs kint hogy kapcsolatban, a közeli barátaink tudják, akikkel ritkán találkozunk azok meg: nemond már te tényleg 3 éve együtt vagy a bélával??? :O

ennyit erről

élőben legyen minden tökéletes :)

2011. nov. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert lehet hogy úgy gondolja (ami értelmes is lenne) hogy senkinek semmi köze a magánéletetekhez...a FB-az legrosszabb hogy bármit teszel azt rögtön látja 100ezer ember...

Lehet hogy az ömlengésetekre esetleg nem mindenki volt kíváncsi.....

2011. nov. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy a facebooknak mi köze van a kapcsolatotokhoz.

Lehet érettebb nálad a párod.

2011. nov. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!