Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal hétvégén leszünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal hétvégén leszünk együtt 1éve. Arra gondoltam, hogy veszek neki egy Mp4lejátszót és a hátuljára gravíroztatok valami szép idézetet. Milyen idézetet lehet rágravíroztatni ami rövid és szép?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
"A nők száján keresztül egymás f@szát csókolgatjuk" by 2Arc
2011. máj. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Neked aztán van pénzed! De jó, mondok egy tippet.

"Az élet definisztikai szubjektuma olyannyira korriginált, hogy nem függ össze a morális életmód egzisztenciájával."

2011. máj. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Első nagyon vicces vagy.

Második nincs pénzem, de 3hónapja spórolok neki hogy megtudjam venni amit szeretne. Csak egy jó idézet kellene.

2011. máj. 26. 22:08
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerelmes idézet? Keress a neten, van egy halom.
2011. máj. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

vagy inkább írj rá valami személyeset.


biztos becézed valahogy, cuncimókusomnak szeretettel annától

személyesebb, mint egy idézet.

2011. máj. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék ha iPod lenne ráírva:)
2011. máj. 27. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerelmeset akarsz vagy valami bölcsességet?
2011. máj. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amúgy nem hiszem, hogy jó ötlet, szerintem abban a pillanatban ugrik a gari, ennek azért nézz utána : ) Lehet jobb ötlet valami kulcstartóra gravíroztatni, amit veszel mellé.
2011. máj. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
,,Néha szomorú az ember, de néha nem.''
2013. márc. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem hogy ha valakinek nincs pénze akkor miért azon töri maqát hogy vásároljon. Persze lehet hogy azért nincs pénze mert nem tudja beosztani. Elkölti állandóan.
2013. okt. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!