Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, Nök, Asszonyok! Környékezett már meg benneteket olyan ( csöves) pasi, aki be akart hozzátok költözni, vagy lelejmolni, vagy pénz, reményében veletek járni, rajtatok élösködni?

Figyelt kérdés
Értetem ezalatt: kieszi a hütötöket, lakni akar ingyen a saját lakásotokban, pénzt kér kölcsön, stb...

2011. nov. 28. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
:D:D:D Mi a faszom ez a kérdés? Elég nagy nyomorék aki NŐ létére hagyja magát lehúzni. Fordítva szokott ez lenni asszem.... :)
2011. nov. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem.mivel semmirekellő pasikkal nem állok szóba
2011. nov. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem hagyja magát, csak vannak pasik, akik be akarnak költözni csajokhoz, hogy megsporolják az albérletet.
2011. nov. 28. 23:06
 4/9 A kérdező kommentje:
Légyszi olyanok irjanak, akiket már környékezett meg semmirekellö pasi. Köszi!
2011. nov. 28. 23:08
 5/9 mantis religiosa ***** válasza:
Ha sokat "követelsz" tőle, azt bírni is kell, ne csodálkozz, hogy utána éhes és fáradt ahhoz, hogy hazamenjen. :-)
2011. nov. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nem követelek semmit ilyen koldusoktól. sok pasi be akar költözni, ismerek olyanokat, akik már be is költöztek más csajokhoz. rengeteg ilyen van. hozzám is be akart egy költözni, de én azonnal kidobtam.

de tényleg olyanok irjanak, akiket le akarnak húzni.

2011. nov. 28. 23:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Teljesen lehúzós nem volt még...De volt egy barátom,aki kb egyből "ideszokott" hozzám. Szerencsére nem volt hosszútávú a dolog.(3hónapig tartott csak kb).
2011. nov. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi elözö! Ilyesmire gondoltam. Gondolom a rezsibe semmit nem adott bele és a hütödet is kifalta. Használt mindent, ingyen...
2011. nov. 29. 15:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy haverom csinalta ezt egy nővel heti 2x odament hozza zabalni inni sexelni aludni reggelizni aztan csao mindig meselgette nekem milyen buli ez...nem szerette a csajt de amelyiket meg szerette annak meg mindent megvett meghivta mekibe meg mindenhova
2011. dec. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!