Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek őrültség kilépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek őrültség kilépni egy kapcsolatból, ahol kisgyerek is van egy másik pasi miatt?

Figyelt kérdés

A gyerek apjával már régóta együtt vagyunk, megvan az anyagi biztonság, a közös célok. Szereti a gyereket, foglalkozik vele, jól szituált pasi. De szex az utóbbi időben nagyon ritkán van a kapcsolatunkban és igazából nem nyújt örömöt. Megismerkedtem egy másik férfival, akivel Isteni a szex,teljesen egy hullámhosszon vagyunk. Kicsit pocakos, nem a jóképű kategória és ő is kapcsolatban él. Felmerült bennünk a közös jövő gondolata. Néha azt érzem megőrültem, hogy ilyenen jár az agyam, máskor meg azt, hogy bánni fogom ha nem élek a lehetőséggel.

Szerintetek?


2011. nov. 27. 14:59
 1/9 anonim válasza:

ezt csakis neked kell tudni. fontosabb neked az anyagi jólét és háttér, vagy inkább a boldogságot választod?

attól is függ mennyi ideje ismered azt a másik pasit, megbízható-e? biztos vagy abban, hogy van közös jövöd vele? ha bízol benne, milyen lesz a közös életetek? a gyerekedet mennyire viselné meg ha szétszakadna a mostani családképe? kit szeretsz?

ezeket szerintem válaszold meg magadban, és hidd el, jönni fog a válasz :)

2011. nov. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen az! és meg fogod bánni...
2011. nov. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Ne haragudj nem a kérdésre fogok válaszolni..Hanem az egyik kommentre reagálnék..Valaki leginkább az aki nem bírja ki hogy ne írjon erre a kérdésre semmi vulgárisat, mondja már meg nekem minek lép be egy ilyen kérdéshez??A kérdezők bíztatást, tanácsot kérnek, várnak..Ha valaki nem tud egy ilyen kérdésre normálisan válaszolni akkor ne tegye..Én személy szerint nem vagyok kiváncsi az ilyen proli emberek véleményére, és ajánlom a moderátorok figyelmébe..Szánalmas..
2011. nov. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Gyerek mellet félrek*rt. Az én proli véleményem valóban nem számít, csak a tényre mutattam rá, hogy micsoda.
2011. nov. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Hasonlóan szép reakció..Te nagyon kivételes személyiség lehetsz..Gratulálok..
2011. nov. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem lépj ki a jelenlegi "párkapcsolatodból", hisz őt már nem akarod, van helyette másik, stb.

Akár együtt maradsz a szeretőddel, akár nem, hagyd ott a másik férfit. Jobb, mintha még évekig megcsalod, időnként váltogatva a szeretőket.

Ez már nem párkapcsolat, mert ahogy a nevében is benne van, két ember kell hozzá, se több, se kevesebb.


Az anyagi biztonság, stb. addig van meg, amíg rá nem jön (vagy meg nem tudja valakitől), hogy félrejársz.

Ha a mostani szexpartnerednek kellenél, akkor már rég otthagyja a családját, és ostromol, hogy költözz hozzá a gyerekkel, semmi nem érdekli, csak legyél az övé.

Ehelyett "felmerült a gondolata". Aztán el is süllyedt.

Csak illik hitegetni házasemberként a szeretőt valami hasonlóval, ezzel biztosítva a folyamatos meleg pi.na ellátást.

A feleségét szereti, neki is ő jelenti a stabilitást és a biztonságot, te meg egy kefélőgépet, akit jólesően televerhet, ha fáradt az asszony.


Bocs, ha nyers vagyok, de gondolkodj már!!!

Annyit tudnék hozzátenni, hogy megérdemlitek egymást, csak az a kérdés, melyikőtök fog megint félrelépni, hogy újra felrúgjon mindent, mert jött egy új kan/szuka, és nem képes az agyával gondolkodni.

2011. nov. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az vagyok, kedves névtelen.
2011. nov. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Nekem az a fura, kedves kérdező, hogy NEM azt írod, hogy őrülten szerelmesek vagytok egymásba a szeretőddel, és nem tudjátok egymás nélkül elképzelni a jövőt. Szerintem te most nem az agyaddal gondolkodol... pedig azt kéne. Azért ha már gyereked is van, óvatosabban ugrálj, mert nem csak magadért tartozol felelősséggel. És az, hogy isteni a szex, és egy hullámhosszon vagytok, nagyon kevés alap arra, hogy két család életét szétrobbantsátok.
2011. nov. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
kérdező, te normális vagy?! Mennyi nő van, aki nem talál csak selejtes embereket, szenved egy kapcsolatban (nem a szex minősége miatt...), te meg csalsz egy olyan embert, aki szeret téged, a kicsit, megbecsül? Megérdemelnél egy jó nagy fülest, hallod!! Van két ajkad és egy nyelved, amit ezek szerint csak szopássra használsz, de most használd másra, és beszélj a pároddal!! Ne haragudj, de egy rib@nc vagy! Na meg ott a gyerek is....minek szülted meg szerencsétlent? Csak játszol az életével! Felelőtlen egy nő vagy....Hánynom kell tőled!!!
2012. máj. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!