Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátzónából ki lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátzónából ki lehet kerűlni úgy hogy? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az illető többet kezd érezni irántad?

Sokat hallok arrol h ha egyszer bekerültél a barátzónába onnantól nem fog rád ugy tekinteni a fiu/lány mint esetleges pár jelőltjére.

(barátságból idővel lehe szerelem?)


2011. nov. 29. 00:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ki lehet kerülni, de nehéz.
2011. nov. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet. Nekem a legtöbb kapcsolatom barátságból vált szerelemmé, a közfelfogással ellentétben. Én szeretem megismerni előbb a másikat.
2011. nov. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jó ezt a véleményt is olvasni mert engem evvel bombáznak mindenfelé h ha barát vagy akk ha megfeszülsz se leszel röbb a másik szemében
2011. nov. 29. 00:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Igazából lányoknak ebből a szempontból talán könnyebb egy kicsit. Nekem anno megtetszett egy nagyon jó barátom, persze, nem mondtam el neki, csak mikor már az érzés elmúlt (szerencsére csak fellángolás volt bizonyos körülmények miatt), gondoltam jót nevetünk rajta. Erre kijelentette, hogy hát, igazából belement volna velem egy kapcsolatba. Engem eléggé sokkolt a dolog, mert nem néztem volna ki belőle ezt. És mostanában egyre több fiú barátom kezd bepróbálkozni, ami nekem meg nagyon nem tetszik =S

Lányoknál változó, de az biztos, hogy nálunk gyakoribb a "csak barát és soha semmi más" szindróma. Magamból kiindulva, legalábbis.

2011. nov. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha barátzónában vagy,az azt jelenti,hogy nem tekint férfiak.

elkúr-tad.

ahhoz,hogy komolyan vegyen bizonyítanod kell,hogy igenis az vagy.

felszeded a barátnőjét,vagy pletykásabb nőismerősét és nagyon megdugod.

a bige elpletyizi neki,hogy micsoda lepedő akrobata vagy és máris sínen vagy,mert ő is ki akarja próbálni majd veled,de legalább is másképpen fog hozzád viszonyulni,nem tekint majd pö-cs-ös barátnőnek.

én még nem voltam barát zónában,csak gyűlölet zónában és a fenti módszeremmel már 2x is célba értem a kiszemeltnél.


ha meg még nem kerültél bele csak mulyáskodsz,akkor lépj a tettek mezejére minél előbb,egyértelműsítsd a szerepeket a felállást ne csak sündörögj.

az idővel dologgal meg nem a barátságnak,szerelem kialakulásának adsz időt,hanem a rivális kanoknak.

szerintem.

2011. nov. 29. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sehogy, fogd fel!
2011. nov. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez azért nem függő. Ha srác van barát zónában, akkor nagyon nehéz helyzetben van. A lányok sokszor kezdik barát zónából, aztán vagy feljebb tornásszák magukat, vagy nem, srác függő. Aztán lehet, hogy tévedek, mert csak az egyik oldalt látom.
2015. márc. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!