Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki lehet kerülni a barátzónábó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet kerülni a barátzónából? Lent részletezem.

Figyelt kérdés
Barátkoztam 1 lánnyal, minden féle "hátsó szándék" nélkül...nagyon szimpi csaj, meg sem fordult a fejemben, h bepróbálkozzak...Igaz nem ismerem olyan régen...kb 3 hónapja, de majdnem minden nap dumálunk....Én már kicsit többet érzek iránta, mint barátság...ő idősebb, mint én kb 4 évvel(Én 18\F, ő 22\L)....és van barátja(nem túl komoly, de van neki)....Szóval arra lennék kíváncsi, h ki tudok e kerülni a barát zónából(ha egyáltalán benne vok, mert mindíg piszkáljuk egymást, kötekszik velem...meg mint ha jelezne is.....sokat szórakozunk....egyszer pld "bírkóztunk" is....persze ruhában és csak viccből...és nem is tapitzam, csak megcsiklandozott, én meg vissza)....és hogyan lehet ebből a helyzetből még vmi?Tapasztalatok\ötletek?
2010. márc. 29. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
miután nem mondtad, hogy milyen zónába akarsz kerülni, így azt mondom, hogy verd pofán. Így tuti kikerülsz a baráti zónából. :)
2010. márc. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tehát elakkarod csábítani vagy nem?
2010. márc. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az már biztos,hogy benne vagy a barát zónában,és ha szabad lenne,esélyes lenne,hogy ennél több lehetsz.Viszont,amíg foglalt,maradj csak ott,ahol vagy.Aztán utána próbálkozhatsz.Végül is barátságból még lehet szerelem is! (Persze akkor,mikor mindketten szabadok vagytok,mert addig nem annyira biztos,hogy másképpen is tudna Rád nézni.)
2010. márc. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

elsonek:sztem a baratzonaban vok, de nem biztos...de ha megis, akkor ki akarok onnan jutni....de meg1szer mondom....sztem meg nem vok benne...

Utolsonak: nem hiszem, h benne vagyok....lassan a lany tobbet van velem, mint a baratjaval...elhivtam vhova...kerdeztem, h ne hivjunk e meg valakit(pld kozos haverok stb) es mondta, h inkabb csak ketten menjunk...barhova hivom, kettesben szeretne menni....mozi, csovezes a parkban stb...voltak mar romantikus pillanataink is...olyan fura az egesz...Nem tudom, h mit is csinaljak pontosan, de foleg azt nem tudom, h mit erez...Az teny, h kedveljuk egymast

Jah...az idiota valaszoloknak: oda tegyek azt, amivel jatszanak, ahova gondolom.....

Am igen, el akarom csabitani...

2010. márc. 30. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!