Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni h egy ffinek komolyak a szándékai?

Figyelt kérdés

Leveleztünk ..aztán egyszer találkoztunk ..és azóta megint levelezünk ..az újabb találkozás lehetősége ott lebeg olykor a beszélgetésinkben ,de azóta utaláson kívül egyszer se írta h mikor találkozzunk megint ..

Kellemes vidám levélváltások ezek, és az egész olyan barátkozás- eddig ok ,csak valahogy most elkezdett diszkomfort érzésem lenni ..mert én azt hiszem többet érzek.

És nem szeretnék áldozatul esni annak h én többet gondolok bele ..


Ha ez kapcsolat indulás azt mondom szép eddig, mert nem rohantunk stb(az hiszem ezért is mélyebbek az érzéseim mert valahogy a személyiségét jobban megtudtam ismerni)..de hogyha nincs is semmi többről szó csak haverkodásról az jobb lenne ha kiderülne..-én pedig egy dolgot utálok, leginkább a bizonytalanságot ..


(azt ne írjátok h kérdezzek rá ,mert ez egy érzés kezdeménynek lehet a halála .Belefutottam ilyenbe régen ott nálam kérdezték meg h namivanjárunk ..én megrettentem és bár megpróbáltuk de nem ment mert megtört a varázs)


Világosítsatok meg kérlek srácok hogy szerintetek most akkor mivan ?!


2011. nov. 29. 10:38
 1/7 A kérdező kommentje:
ja az kimaradt h ennek lassan egy hónapja..
2011. nov. 29. 10:39
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet tudni! idovel derul ki mindnen, sot meg lehet akkor sem. Meg ha, annak is igerkezik az egesz meg lehet akkor sem az, en mar 2 x jartam meg, hogy 2-3 ev utan meglepodott, hogy en annyira komolyan veszem a dolgokoat, szoval soha sem lehet tudni pontosan,vagyis mondhatom azt inkabb, hogy minndekinel masok az elvarasok meg a szandekok.


31 L

2011. nov. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
A szerelmet sajnos nem lehet se kierőszakolni, se kiszámítani.
2011. nov. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha sokáig váratsz egy férfit, akkor az egy idő után elkezd csak barátként tekinteni rád. Vagy még barátként sem.

Lehet, hogy a te vágyaidra pozitív hatással van a hosszú, langyos, levelezgetős ismerkedés, meg a másik lelkének, személyiségének megismerése, de a férfiaknál és sok nőnél is ez egy idő után úgy hat, hogy lelohad a vágyuk, azt hiszik, nem is kellenek már. Semmi szexuális visszajelzés nem történik, ezért a kapcsolat is megmarad levelezés szintjén.

Néha nem árt gyorsítani, a tettek többet érnek ezer levélnél, úgyis élőben akarsz tőle valamit, nem életed végig levelezni akarsz vele.

Szerintem pont a te lassú tempód okozta ezt a távolságtartást.

2011. nov. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm aki eddig írt !!


3.VÁLASZOLÓNAK : első randin megcsókolhatott volna nem tette ,végül nem is baj -de MEGTEHETTE volna .Amikor rákérdezett h találkozom e vele akkor igent mondtam rá ..-MIT kell tennie egy nőnek h ennél egyértelműbb jeleket adjon a pillarebegtetésen és a kacér mosolyon kívül ..?


Nekem volt több egy-két éjszakás kapcsolatom az utóbbi időben,nem vagyok egy gátlásos valaki ..ezekből pont azért nem lett semmi mert túl hamar jött a testiség ..jó volt a szex de nem volt érdekes a dolog mint kapcsolat .


Itt az volt a különleges h más vonzalmi alap volt ..-


ma irt de semmi kérdés v találkozás felvetés . :( Sztem nem egy töketlen alak ..de én ezt kezdem elkönyvelni úgy h nem aktuális kategória sajnos .. :(

2011. nov. 29. 12:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Hm, mintha magamat olvasnám....

Egy hónapig levelezgettem egy sráccal (igaz, én ismerem őt régről), egyszer találkoztunk, minden remek volt, de azóta semmi. A találka végén ő vetette fel, hogy találkozhatnánk köv. héten is, de semmi. Ha rákérdeztem, h akkor mikor, mert elég sok mindent kéne csinálnom a héten, akkor terelt. Egy idő után meguntam és nem írtam neki. Ő sem írt azóta. Hát ennyi. Csak azt nem értem, hogy akkor a tali végén miért mondta, h találkozzunk köv. héten is (nem haltam volna bele, ha nem mondja...)

Remélem azért a Te történetednek szebb lesz a vége! :)

23N

2011. nov. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én akkor sejtettem meg, hogy komolyak a párom szándékai mikor ey hónap után megkérdezte hogy hozzámegyek e feleségül:)


aztán eltelt 1,5 év, jővőhéten lesz az esküvőnk.


úgy néz ki tényleg komolyan gondolta:)


25/N

2011. nov. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!