Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből lehet észrevenni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet észrevenni, hogy a srácnak komolyak a szándékai velem és nem csak le akar fektetni?

Figyelt kérdés

Még csak 2 hete járunk.Barátainak pár napja mutatott be (elég kíváncsiak voltak rám), de addig úgymond titkolódzott.Szinte minden nap, mikor itthon van találkozunk, órákat töltünk együtt.Minden nap beszélünk valamilyen formában (telefon, msn, sms vagy találkozunk).Sokat bókol (szép vagy, gyönyörű vagy,hihetetlen vagy, megőrjítem,elbűvölöm).Mostanában el kezdett taperolni, lehet hogy r*bancnak tartotok, de egy darabig hagyom mindig mert jól esik.De ez után mindig megbánom,ha mondom is hogy nem kellett volna hogy hagyjam, mindig bocsánatot kér.

L18


2010. júl. 25. 23:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ha még eljátszod vele legalább 2 hétig ezt, és kivárja, akkor nem csak fektetni akar.. :D
2010. júl. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Barney Stinson válasza:
100%
Hát nem hiszem, hogy észre lehet venni. Volt hasonló barát barátnőm Fősulin, ő másfél hónapig tartotta magát, aztán Egy este ugye megtörtént a dolog és a faszika azóta sem kereste volna ha ő nem zaklatja. Persze ez az elenyésző 1-2% Barom ami minősíti a férfi fajt. Amúgy látszani fog rajta, ha komolyan gondolja.
2010. júl. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mielőtt összejötünk volt 2 randink is(meg sem csókolt), előtte pedig hetekig beszéltünk, akkor is szinte napi szinten.
2010. júl. 26. 00:02
 4/15 anonim ***** válasza:

1-2%-nál többen vagyunk!

És a kérdéshez, majd kiderül.

2010. júl. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
33%

Én is ugyan ebben a helyzetben vagyok...csak mi már másfél éve vagyunk ha alkalom adja együtt ... de nem megyünk el sokáig max csak ruhán keresztül tapi tapi,de viszont engem is egyszer megujjazott .... ak sztem azt hitte más máskor többet is fogok hagyni,ez volt pont egy éve ,de most már ezt sem hagyom csak tapi tapi,ha még lesz velem ezek után is sztem nem csak leakar fektetni!!!!

te is hagyjál neki bizonyos doldokat,hogy azért ne legyél neki unalmas és ha bir várni aknem csak azt akarja

2010. júl. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 bubuzéla ***** válasza:
100%
Másfél év az igen. Hogy bírod ki, hogy nem ugrasz rá? Szerintem frigid vagy már bocs.
2010. júl. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 bubuzéla ***** válasza:
100%
Meg ez a szöveg, hogy "nem hagyom". Egy egészséges nő nem mond ilyen hülyeségeket.
2010. júl. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nem vagyok egy k.rva....am meg nem jártunk másfél évig csak néha együtt voltunk és nem vagyok figrid.... -.-
2010. júl. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nyávogó, sztem kb 13éves vagy, ha 16tól több, akkor komoly gondok vannak nálad. mi az h ribanc egy csak, ha 1.5év után lefekszik valakivel?! megsúgom, ehhez egy kapcsolatban hónapok sem kellenek...
2010. júl. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ha jártunk volnan nem kellett volna egy honaptol több csak ez a baj h nem jártunk-.- és nem fekszek le mindenkivel akivel kavarok...te biztosan egy ri banc vagy és neked mind1 h kivel mikor bujsz ágyba ,már bocs
2010. júl. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!