Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol tudok ismerkedni normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok ismerkedni normális lányokkal?

Figyelt kérdés

16 leszek ma-holnap, és nemrég ért véget egy elég komoly, 1 éves kapcsolatom egy lánnyal. És szeretném, hogy túl tudjak lépni a dolgokon. Neki rögtön lett valakije, pont ezért-hogy túl tudjon lépni rajtam. Én is ezt akarom, és jó lenne lefoglalni magam. Leginkább egy könnyed, vidám barátnőnek örülnék, de nem vagyok telhetetlen :) Az jön, aki jön. Mindenesetre hosszú időre tervezett, "örökké-együtt-leszünk!" kapcsolatra nem vagyok még felkészülve.

Tudom hogy sok a hasonló kérdés és unjátok, de azért van az oldal hogy kérdezzünk ha kell. Hol találhatnék ilyen lányt? Nem járok diszkóba, nem lógok naphosszat a neten, stb. Iskolában nem nagyon tudok senkivel összejönni, mondjuk úgy, hogy elég... zárkózottak az emberek nálunk, rossz értelemben. És egyéb okok miatt sem akarok suliból senkivel összejönni. Mit kezdhetnék egy ilyen helyzettel?

16/F


2011. nov. 29. 16:12
 1/2 anonim válasza:
mi a neved?Talán tok segiteni és akkor facebook-on beszélünk :)
2011. nov. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nincs semmilyen hobbid?

én kutyás vagyok, volt exem, akit kutyakiállításon ismertem meg, volt, akit kutyás ismerősök által, illetve a jelenlegi páromat (akivel együtt élünk) a kutyafuttatón, sétáltatás közben :)

2011. nov. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!