Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért érzem úgy, hogy nem szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért érzem úgy, hogy nem szeret?

Figyelt kérdés
Ha kilépünk az utcár teljesen meg változik.Úgy csinál mintha a testvére lennék,nem udvadias,nem fogja a kezem és szerintem szégyel is.9 éve ismerem 7 éve együtt élünk 6 éves a lányunk.KB:3éve van ez igy.
2008. márc. 24. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez azért lehet, mert már régóta együtt vagytok. Attól még szerethet, csak nem úgy, mint az elején. Beszélgess vele erről, nem fog meglepődni szerintem, hisz nem friss kapcsolatról van szó.
2008. márc. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szeretne nem lene veled már ennyi ideje. Beszélgessetek erről !
2008. márc. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%
Gondold at nincs esetleg olyansmi amivel halalosan megsertetted,vagy szegyenbe hoztad kozonseg elott, es elhidegedett...ugyanakkor fontos dolog valtoztatni...egy hazassag vagy kapcsolat legnagyobb ellensege a montonia...talalj ki uj dolgokat, amiket szeret v valtoztass kicsit magadon, esetleg viselkedeseden. Biztos nem konnyu gyerekkel, de legy spontan, h ne tudja mire szamitson...dobd fel a kapcsolatod kis ujdonsaggal...es lehet h akkor teljes figyelemben fogsz reszesulni, es amellett biztos h az erdeklodeset is felkelted, es meg javitasz a kapcsolatotokon.Ja ..meg ha nincs otleed...a net tele van kapcsolathoz levo uj otletekkel..hogyan lepjel meg egy ferfit nagy erofeszites nelkul...sok sikert!
2008. márc. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!