Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvileg szeret a barátom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvileg szeret a barátom, de nagyon ritkán mondja és mivel nem sűrűn talizunk (messze lakunk) kevésszer is érzem ezt. Minden pasi ilyen?

Figyelt kérdés
Mármint, hogy nehezebben mutatja ki az érzelmeit mint mi, lányok? Ne mondjam neki, várjam amíg ő mondja/érezteti először?
2011. aug. 25. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, a többi pasi közelebb lakik egymáshoz.
2011. aug. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
beszéltél vele erről?
2011. aug. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem akarok. Azt szeretném ha magától jutna eszébe néha mondani, h szeretlek...Vagy ilyen ne is várjak? :S
2011. aug. 25. 19:29
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem minden pasi mutatja ki úgy,ahogy a nő szeretné,de ettől még szeret.Ha nem szeretne ,nem lenne veled.
2011. aug. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyszer mondta ki magától eddig, de akkor a világon állítom, hogy én voltam a legboldogabb :) Csak szeretném ezt az érzést újra átélni. Ha elkezdem neki mondani, hogy ugyan miért nem mondja nekem sűrűbben akkor elvesztem a lehetőséget, hogy az az érzést újra élhessem. Huhh, ez nyálasan hangzik, mind1, így gondolom :P
2011. aug. 25. 19:32
 6/11 anonim ***** válasza:
19.28 vagyok. ha valami bánt, meg kell mondani. nem biztos, hogy eszébe jut. nem várhatunk el olyan dolgokon való változtatást, amit nem magyarázunk el. mondd el, hogy neked egy kicsit több figyelmességre van szükséged ahhoz, hogy érezd, szeret.
2011. aug. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
:) köszönöm a válaszokat.
2011. aug. 25. 19:35
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen minden pasi ilyen ,hisz mi szívtelen gépek vagyunk, és mind egy futószalagról származunk.
2011. aug. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Te mondod neki,hogy szereted?
2011. aug. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, és utána ő is mondja, de az nem ugyanolyan mintha magától mondaná. De am nem mondanám neki ha nem lennék biztos benne, hogy ő is így érez. Csak néha ezt mikor hosszabb ideig nem látom hajlamos vagyok elfelejteni.
2011. aug. 25. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!