Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már ilyen? Elképzelhetőnek tartjátok?

Figyelt kérdés

Van egy srác (21),megtetszik neki egy lány külsőre (3 hét híján 16 volt akkor). Udvarolgat neki,összejönnek.A srácnak persze csak a szex miatt kell valószínű..aranyos mellette persze,de mégiscsak szinte csak magára gondolt.

De,a lány nem hagyja magát.És először nem is akarja észrevenni,hogy a srácnak miért kell valószínű..aranyos,gyengéd a sráccal,elfogadja teljesen.

Meg,a fiú csajozik a lány mellett.De,később talán rájön,hogy ez a lány kell neki,vele jó,megszereti és már nem akar csajozni sem.

(Amúgy nem feküdtek le,csak petting volt 2 és fél hónap után)

Aztán szakítanak,a lány megtudja,hogy a srác nem volt túl hűséges..szomorú,de túl akar ezen lépni.Más fiúval is kijött meg minden,de nem úgy mint azzal a sráccal..őt tényleg megszerette valamennyire.

A fiú pedig visszaakarja kapni a lányt,kb. mióta szakítottak. (3 hónap)

Eltudnátok ezt képzelni a fiú szempontjából,hogy így érez?

(Amúgy ez a rövid sztori)


2011. nov. 29. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Milyen jó, hogy már nem vagyok 16 és ilyen iszonyú naiv...

Nem cicuka, sajnálom, ez a srác csak meg akart dugni, még te magad is rájöttél. Van ilyen, már csak azt nem értem, ha az elején rájöttél, minek mentél bele...?

Nyilván nem szeret, és nem is fog. Azért akar visszakapni, mert épp senki másnál nem tudja beakasztani a lompost, te meg elég h.ülye vagy hozzá (már bocs), hogy elcsábulj pár szép szónak.

De rá se ránts, 16 évesen még én is ilyen h.ülye és naiv voltam, majd kinövöd. :)

20L

2011. nov. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ennyire nem kell lekezelni.

de kössz a választ ..

2011. nov. 29. 21:22
 3/5 anonim válasza:
Egy ferfi elsore mindig gyengednek tunik, es nem csak a szexen jar az agya. Termeszetesen nagyobb a valoszinusege annak, hogy egy szamara szexualisan is vonzo lanyt valaszt, de csajaok ti nem igy gondolkodtok? Vannak olyan esetek, amikor a ferfi a szkitast inkabb csak ideiglenes dolognak tekinti, meg ha nem is ugy adja elo. Es van hogy megeseik az, hogy igazan szereti a lanyt, csak erre maga is keson jon ra, ami nem mentseg, de ha egy no nem lesz a szakitas utan eszmeletlenul egocentrikus, akkor meg lehet eselye egy komoly es boldog kapcsolatnak. Ekkora korkulonbsegnel pedig van, hogy a felek evekre szetmennek, de kesobb ugynugy boldogan elnek, amig meg nem... :) Wasp
2011. nov. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Igen,én is gondoltam arra,hogy később szeretett meg.. elkezdett csajozni,megszeretett,abbahagyta,csak kiderültek a régebbi dolgai és szétmentünk.

De,nem tudom..nem akarom mesébe lovalni magam.

Majd,még eldől mi lesz. :)

2011. nov. 30. 16:55
 5/5 zkriszti3 ***** válasza:
Az ilyen srác felejtős.Talán pár hónapra,évre visszafogja magát,de egy idő után nem tud parancsolni a testének.Bár lenne ez a fiú kivétel,ebben én nem hiszek.
2011. dec. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!