Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Tudom h nem ismeritek őt így nem tudjátok mit szeret, de a lényeg az h 16 éves és 15 hónapja vagyunk együtt :) gondoltam veszek neki egy órát mert már rég szeretne egyet, de nincs más ötletem? Valaki vmi jó ötletet 5000 ft alatt? Fiúk ti minek örülnétek? 16/l
2011. nov. 29. 21:50
 1/9 Koldus ***** válasza:
100%
Órát 5000Ft-ból? Ejha...
2011. nov. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az óra kb max 2000 ft de szeretnék még mellé valamit :) ( fotóalbumot már adtam neki és sütöttem is neki)
2011. nov. 29. 21:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Készíts neki valamit! :)
2011. nov. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem kell feltétlen, hogy drága dolog legyen.

Elkészítheted akár magad is, valami olyat, amiről tudja, hogy gondolsz rá, és fontos vagy neki.

2011. nov. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Koldus ***** válasza:

2000Ft?? Ne haragudj, de elég gagyi lehet. Tudom nem az a fontos, hogy márkás legyen, de ne virítson rajta a "Made in China" felirat.

A másik pedig, hogy órát ajándékba adni merész. Mi van ha nem tetszik neki? Én is órát kapok karácsonyra barátnőmtől, illetve már meg is kaptam, de úgy, hogy én is ott voltam. Mivel nem egy az ízlésünk, nekem is látnom kellett, hogy hogy néz ki...

2011. nov. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk kínai órát veszel neki, akkor még fér mellé más is. De ha valami komolyabbat, akkor nem hiszem hogy 5000 ft-ért lehet venni. De annyira nem ismerem az árakat, lehet hogy vannak olcsóbb órák is.
2011. nov. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a pasim választotta ki az órát a lényeg az h mit adjak még mellé :D
2011. nov. 29. 22:01
 8/9 atilis ***** válasza:
63%
Egy szelet zsíros kenyeret, vagy egy csomag szotyolát.
2011. nov. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%

sál

kesztyű

valami jó kis pulcsi, bár az is az 5000-et súrolja kínaiban is...

borotva

parfüm

2011. nov. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!