Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülyeség ez a gondolat, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség ez a gondolat, vagy tényleg igazam lehet, ugyanis nemértem az egészet? (van egy csaj. )

Figyelt kérdés

szval a suliba van egy elég jó csaj:D

és szeptember óta eléggé ,úgy viselkedik mint akinek bejövök , amivel nem tudok mit kezdeni


ami zavar:1. a jócsajoknak eleve nem kell kimutatni ha tetszik nekik a másik mert nekik úgy is lesz barátjuk előbb utóbb ,ha jól néznek ki


2.jóképűségem ellenére, van pár szépséghibám ,amit nem értem ,hogy hogy-hogy nem zavarja(ergo így is bejövök neki) , az egyik szemfogam elégg hülyén áll,nem is szoktam halálra kacagni magam emberek előtt(igenigen, már megyek fogszabályzásra ,de akkor meg az fog zavarni ,hogy "ááhh fogszabival csajozni ,hagyjál már")

3. mostanában vmi elég szépen sikerült feltornásznom egészségügyi panaszaimat:D:D ..és ez meglátszik rendesen az arcomon is, sok pattanás.


na most kedves válaszolók, ha objektíven nézzük a dolgot, elvonatkoztatva a negatívan bemutatott énképemtől..mit gondoltok?


ha belenézek a tükörbe ,tényleg egy jóképű csávót látok ,de a pattanás ,meg a fogam ,nem kicsit bizonyít el a dologtól


és ezt nemértem ,hogy hogy lehet hogy így bejövök egy jó csajnak(ami miatt ezt gondolom :már többször volt olyan hogy sokáig néztük egymást folyosón ,sokszor mosolygott is közben; volt hogy úgy köszönt rám ,hogy 2 emelettel lejjebb sétálgattam a pont mikor úgy találomra megnéztem mivan feljebb ,akkor is ugyanúgy rámmosolygott és intett; vagy olyan is ,hogy ment a barátnőjével folyosón ,vmi tök béna szöveget odavágtam ,és arra is elkezdett mosolyogni xdxd(de tényleg semmi humor nem volt benne xd)


hogy mit akarok ettől az egésztől ,magam sem tudom..

meg kell hagyni ,nagyon boldog lennék ha összejönnénk és jól kijönnénk egymással, de ami nagyon nagyon visszatart az a jövendőbeli fogszabi:\

bármi építő jellegű választ szívesen fogadok ,köszi :)

18f


2011. nov. 29. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

A lányoknak eléggé másodlagos szokott lenni a külső, ennél fontosabb sokkal a kisugárzás. És ha önbizalommal telve fogsz elé menni, akkor nem hiszem h a fogszabályzód miatt ne jönnél be neki. Add be neki magad, a helyedbe én boldog lennék. :)


22/F

2011. nov. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fogszabi :) Nekem 2évig volt, de majd mindennap leszólított valaki, hogy milyen szexis...stb

Szóval ha téged nem zavar (engem nem zavart, mert tudtam amikor leveszik hollywoodi mosolyom lesz) akkor másokat sem fog

28n

2011. nov. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

érdekes eber vagy. nekem biztos nem kelleneél, nem a külső miatt amit leírtál, egy kiálló fog és a pattanások nem vonnak le a jóképűségedből. attől hogy jóképű vagy nem kell tökéletesnek is lenned, olyan ember nincs.

de a belsőd nem túl szimpi,ez hogy jóképű vagyok de mégem, egy szar alak vagyok én miért kellenék neki, nekem furcsa és viszataszító!

ha tetszel valakinek miért kezded elemezgetni magad, örülj neki, és élj a lehetőséggel, majd ő megmondja mi tetszik benned.

2011. nov. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem gondolod hogy az hülyeség, hogy tetszel egy lánynak aki szerinted is szép, és ezt átfordítod negatívumba?
2011. nov. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

utolsó, ez így van ahogy mondod,hülyeség az egész...

ha lennének haverjaim ,meg úgy alapjába véve jól kijönnék az emberekkel ,sztem nem gondolkodnék ezen, hogy mit kéne tennem


csak ,hogy pont ez a baj, baromi nehezen találom meg az emberekkel a közös hangot, nyilván azzal fogok beszélgetni aki számára érdekes vagyok(van ilyen ember, de a legtöbb már az elején félreismer ,mert nem jó a beszélőm ,nem vagyok természetes, előjön a megfelelési kényszer-kisebbségi komplexus is ilyenkor)


nagyon szeretnék megváltozni ,de komolyan mondom félek az emberektől(kettő jó barátom van, abból az egyikkel kb mintha testvérek lennénk)


iskolába is ,legtöbbször nincs jó kedvem, szinte egész nap zenét hallgatok, alig van akivel közös dolgokról tudunk beszélni:\


otthon hazamegyek gitározok kb 2 órát(van más hobbim is, ebben nem szenvedek hiányt) és utána már egész király kedvem van. de másnap kezdődik a suli újra előröl ,unalmas órák, ami még úgy ahogy bejön az a matek,tesi,osztályfőnöki:D,angol


köszönöm az eddigi válaszokat ,szívesen várok még:)

2011. nov. 30. 16:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Hello bár én nem csaj vagyok, és meleg sem:D de azért úgy vettem észre elég sok a közös a felfogásunkban, bár én már kezdek kijönni a negatívkodásból, ha van kedved dumáljunk spanoljunk , amúgy is kiváncsi vagyok mi lesz ennek a történetnek a vége, remélem összejössz vele
2011. dec. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!