Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha véletlenül kiütöttem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha véletlenül kiütöttem a fogam (jobb felső kettes) attól még egy lánynál lehetne esélyem?

Figyelt kérdés

Januárba akarom megcsináltatni, mert most nincs rá pénzem,

jönnek az ünnepek, ajándék meg minden, de lehetne esélyem vagy addig felejtős...

(ja és tegyük hozzá hogy eddig még nem volt b.nőm, de kitudja addig mi lenne)


17/F


2011. nov. 29. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát eléggé felejtős szerintem. Én is voltam így, igaz csak 4 napig. Nekem az egyik felső metszőfogam tört ki egy sportbalesetben. Ki se mozdultam otthonról, nem hogy lányokkal találkozzak...
2011. nov. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Addig legalább van egy jó okod, hogy miért nincs.
2011. nov. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszi, ez egy jó ötlet. De attól tartok tényleg hanyagolnom kell most egy ideig az ilyen terveket, hát ez az én formám, még el se merem magam nevetni társaságba.

Lehet hogy vicces, de nagyon nem jó érzés.

2011. nov. 29. 23:21
 4/9 anonim ***** válasza:
Találj ki hozzá valami sztorit és csajoz azzal.
2011. nov. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ja, nagyobb sztár lennék mint SvájciNéger mi?

Nem most akkor egyenlőre kerülnöm kell a dolgot...

2011. nov. 29. 23:29
 6/9 anonim ***** válasza:

Jujj, te szegény, azért biztos nem lehetett kellemes... :s :(

Hát nézd, barátomnak konkrétan kiverték egy fogát, igaz az hátrébb, sport közben, és mivel fél attól, hogy megcsinálja méregdrágán a műfogat, aztán megint kiverik, így ő úgy hagyta. Szóval nekem "foghíjas" a barátom, de ez nem olyan nagy dolog. Az edzőmnek is hiányzik elöl egy foga, és sokat vigyorog, meg röhög, szóval látszik, de én szerintem ettől függetlenül nem néz ki h.ülyén.

Szerintem csajozhatsz, nyugodtan. Csinálj poént a lyukból. :) Egy normális lány biztos nem fog ezért elítélni, aki ilyen miatt leszól az milyen bunkó már, hát mit tehetsz róla, hogy kitört a fogad...?

20L

2011. nov. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

kezd így a csajozást.

odamész-tegnap edzésen kiverték a fogam és fogadtunk a barátaimmal,hogy ebben az állapotomban egy ilyen vagány lánynak,mint te ez nem feltétlenül hátrány.

vagy vmi ilyesmi.

direkt felhívod rá a csaj figyelmét és viccet csinálsz belőle.

2011. nov. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem kb ilyen állapotban szedett össze életem párja. Az csak egy fog... ez a tökéletes fogsor téma kicsit túl van pörögve mostanság. Szerintem az látszik, hogy nem azért esett ki, mert szétrohadt az összes többivel együtt, az tényleg undorító. Balesetek meg vannak :) Bár az én drágámnak elég volt hozzá egy elcseszett tömés meg egy vajas kenyér. Én pl úgy voltam vele, hogy így most nem tökéletes, de nyilván nem marad úgy örökre. Ha visszagondolok, elég abszurd lett volna gyermekeim apját azért elküldeni, mert épp volt 1 lyuk a fogsorában... Aki meg ez alapján áll vagy nem áll szóba veled, az meg is érdemli, hogy magának maradjon.
2011. nov. 30. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a biztatásokat, jól estek, bízom benne nem kerülök ez miatt hátrányba, majd januárba meg meg csináltatom...
2011. nov. 30. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!