Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez meg szerelem?

Figyelt kérdés

Egy es fel eve vagyunk egyutt es nem olyan reg kicsit eltavolodtunk, vagyis a baratom hazudott parszor meg egy buliban kapott szajrapuszit valamilyen lanytol de masnap el is mondta en akkor nagyon felhuztam magam mert rosszul esett es elhamarkodottan gondolkodas nelkul aztmondtam szakitsunk.(azert mondta el mert ha nem mondja el h kapott szjrapuszit lelkiismeretfurdalasa lett volna) masnap irt nekem h mar nem is irok meg ilyenek de en azt irtam h nem tudom h van e ertelme .....aztan egy hetig szuneteltunk mert o is azt mondta h nem tudja h szeret e meg h sok mas lanynak tettszik ...most ujra jarunk es egyre jobban erzem maga vele de felek mar nem szeretjuk annyira egymast .

Szerintetek ez most csak egy ki s bizonytalansag vagy nem tarthat mar sokaig a kapcsolatunk?!. amugy 16/L vagyok o pedig 16/F talan tul korai a komoly kapcsolat de en nagyon szeretem es ugy gondolom a megbocsajtas nagyon fontos dolog. Bocsi a hosszu leirasert :*


2011. nov. 30. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Húúúha.. Szájrapuszi! Az bizony komoly dolog ám...

Esetleg a kis farkincáját is beledugta a csajsziba, vagy össz vissz ennyi amiért szakítottatok?


Elmegyek buliba, részegen lesmárol valami ribanc és kidob a csajom... Hát nem tepernék érte az is biztos O.o

2011. nov. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem azert szkaitottunk vegul hanem azert , mert en ugy ereztem h o mar nem szeret ....es amugy aztmondta h ha en tettem volna ilyet akkor o tuti szakitott volna en csak azt akartam megmutattani h azerte en sem bocsajtok meg mindent ;)
2011. nov. 30. 16:20
 3/3 anonim ***** válasza:

16 évesen én is mindent megbocsájtottam az akkori pasimnak ("szájrapuszi" szilveszterkor más lánynak, sőt, még többet is), egészen 19 éves koromig, míg végül az akkori (azt hittem) legjobb barátnőmmel össze nem jött.

3 hónapig kavartak a hátam mögött, mire elém álltak.


Csak a szakítás után tudtam meg, hogy amúgy kikezdett szinte az összes nővel akivel csak összefutott, még a nővéremnél is bepróbálkozott.

Persze én semmit sem hittem el a barátoktól, rokonoktól, mert elvakított a szerelem.


Nem feltétlenül van így mindenkivel, mint velem, de az azért egy figyelmeztetés, hogy nem tudja szeret-e vagy sem és gyilkolja, rombolja az egódat olyan baromsággal, hogy másnak is tetszik.


Szóval ahol 1 puszi lehetséges, ráadásul olyanokkal jön, hogy másoknak is tetszik, ott idővel más is lesz.


Amúgy is még bőven van időd megtalálni az igazit, ez az időszak a tapasztalatgyűjtésről szól :-)



40/A (asszony) vagyok :-)

2011. dec. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!