Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudnék tenni, hogy elcsábí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni, hogy elcsábítsam?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszek, én is tetszem neki, mondta még kicsit régebben, és azóta összejött egy lánnyal, aki átveri mert tudom, hogy tudnám elcsábítani, mert ha azt mondom neki, hogy átveri a csaj, nem hiszi el. a csaj meg azt mondta hogy csábítsam el ha tudom.:| segítsetek.:s
2011. nov. 30. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikor vele vagy, hugyozd pofán, attól tuti beléd esik
2011. nov. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
...
2011. nov. 30. 17:41
 3/6 anonim ***** válasza:
legyél egyre többet a fiúval
2011. nov. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és akkor mit tegyek, ha így is sokat vagyok vele, de az a lány..:///
2011. nov. 30. 17:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Csókold meg egy váratlan helyzetbe amikor a csaj nicns ott
2011. nov. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. Nem kellesz neki és kész, fogadd el. Az meg, hogy a csaj átveri, nekem elég belemagyarázásnak tűnik.
2011. nov. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!