Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szerelmes vagy őrülten de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmes vagy őrülten de a barátod már nem szeret az az nem szerelmes mit lehet tenni, hogy újból belém szeressen?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 22:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem mind1 hogy nem szerelmes beléd: Kiábrándult, vagy tovább lépett a következő fokozatra a szeretetre?
2011. nov. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
következő fokozatra a szeretetre lépett :(
2011. nov. 27. 22:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit. Legalábbis én magamból indulok ki, ha egyszer nálam elmúlt a tűz, akkor többet nem nagyon lehet visszahozni.
2011. nov. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az csak jó. A szerelem után az jön, tehát az akkor tartós kapcsolatot jelent. A szerelem elmulta után derül ki hogy mi is lesz a kapcsolattal. Inkább örülj neki. A szerelem sose tart örökké.
2011. nov. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

23:00

a tűz és a szerelem kvára nem ugyanaz

2011. nov. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de ő azt mondja,hogy nem tudja mi lesz velünk,mert nem akar úgy velem lenni,hogy nem várja a találkozásokat annyira mint eddig és stb. de közbe meg szeret. félek, hogy elvesztem :((
2011. nov. 27. 23:05
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
nefossááá
2011. nov. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ez hülyeség. az a fontos, ami a szerelem után marad, akkor derül ki, hogy egymáshoz valók vagytok-e. A mély szeretet lép a helyébe, s ez viszont tartós, mint a szerelem. A tüzet, a szenvedélyt szerintem vissza lehet hozni, de ez nem egyenlő a szerelemmel.
2011. nov. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kobudera ***** válasza:
Szerelem. Egyszerűen nem derült ki mi volt az ok, hogy elmúlt Nála. A szerelem megélése függ az értelmi érettségtől is, minden korban mást jelent. Komolysága, mélysége változó... Aki menni akar azt el kell engedni.
2011. nov. 29. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a szerelem és a tűz rohadtul ugyanaz. Kb 2-3 évig szokott tartani és utána utálom ezt a magasabb szintre lépést. Tudom, hogy nem lehet mit tenni, de egyszerűen nekem folyamatosan szerelem kéne és mindig váltok:( Sosem lesz szerintem ezért 10 éves kapcsolatom, vagy egy életen át tartó.
2011. nov. 29. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!