Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám helyrehozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám helyrehozni a dolgokat?

Figyelt kérdés
A párommal fél éve vagyunk (azaz voltunk) együtt és az elején minden szép volt és jó. Barátként ismertük egymást, a kapcsolatot az interneten tartottuk, mivel ő külföldön él. Mikor hazajött 1.5 hónapot voltunk együtt, egyből össze jöttünk és nagy szerelem volt. Aztán 1.5 hónaponta tudtunk találkozni, 2-2.5 hétre. Ilyenkor általában én mentem. Azonban most, a végére nagyon hisztis lettem ő pedig sokkal türelmetlenebb. Miután hazajöttem tőle szakított velem és azóta nagyon csúnyán viselkedik. Leoszt, elküld kb a ..csába és rám parancsolt, hogy hagyjam békén. Azt mondja idegesítem, az egész lényem irritálja és nem akar már tőlem semmit. Azt is mondta, hogy szeret de el akar felejteni, mert nagyon haragszik, hogy miattam mentünk szét. Megfogadtam, hogy többet nem "zaklatom", akár hogy fáj, akár mennyire hiányzik nem fogok ráírni. De nagyon nehéz, mert iszonyatosan szeretem és tényleg megváltoztam miatta és dühít és összetör, hogy nem engedi, hogy bebizonyítsam. Így, hogy tudom, hogy szeret még nehezebb elfogadnom, hogy nincs. Folyton reménykedem és éjjel-nappal csak sírok. Az a baj, hogy nem mondta meg, hogy mi zavarja bennem, csak mikor már szakított és így nem ttam változtatni, pedig megtettem volna. Bármit megtennék, hogy helyre hozzam. Akármit. A kezem meg van kötve, mert távkapcsolat. Csak annyit tudok tenni, hogy megteszem amit kért és nem keresem. De nekem Ő az igazi, de azt sem bánom ha nem mert ezt nem a sors határozza meg. Én őt akarom igazinak. Nemsokára újra hazajön. (4hét) Mit csináljak? Szeretném, ha újra bízna bennünk és nem szenvedne miattam és én sem miatta. Nagyon makacs, nagyon utál most és nagyon nem akar tudni rólam, de szeret és amíg szeret nem adom fel. Van ötletetek? Mit tegyek? Hogyan hozzam helyre? (Én vagyok a nő)
2011. dec. 1. 01:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Hajjaj, hát ez nem tűnik olyan egyszerűnek. Nem derül ki a leveledből, hogy mi volt az ami zavarta benned, és csak később mondta el? mert ha esetleg leírnád.. A másik nagy probléma sztem a távolság, azt kellene megoldani valahogy. Azt látom, hogy te nagyon szereted, és hogy bármit megtennél érte, és ez tök szép, viszont azt nem értem, hogy ő miért viselkedik ilyen csúnyán veled, ahogy mondtad. Adtál rá valami különösebb okot? Mert ha nem akkor sajnos előfordulhat, hogy egyszerűen kiszeretett belőled, úgy, hogy gyakorlatilag nem csináltál semmit, és akkor nincs is mit tenni, akkor tovább kell lépni.

Nem lenne megoldható amúgy, hogy te is vele menj külföldre ahol dolgozik? Összeköltözni, stb? Mert ha le tudnátok ülni, megbeszélni a régi dolgokat, és ezt a távolság-dolgot is meg tudnátok oldani, akkor sztem van esélye a dolognak. De úgy gondolom, hogy távkapcsolatként nem működhet ez tovább. És még vmi. Mindkét félnek kell kompromisszumot kötnie, nem csak neked!!! MErt azt látom, hogy te nagyon szerelmes vagy és ez tök jó. De ne hagyd magad kihasználni!

2011. dec. 1. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ. Igazság szerint olyasmit mondott, hogy sokat hisztizek és gyerekes vagyok. De ha így van és megmondta mmár én megváltoznék érte, de nem akarja. Azt nem hiszem, h kiszeretett, mert azt mta h nem. És úgy volt, hogy össze költözünk és én mentem volna ki :/ De már ennek is lőttek.
2011. dec. 1. 19:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Figyelj...Akkor szerintem hagyd a fenébe, ha ennyi mindent megtennél érte, ő meg gyakorlatilag semmit, akkor sztem ennyi. Találsz sokkal jobbat majd idővel, hidd el!
2011. dec. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!