Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik miért szakítanak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért szakítanak ha valami nem jó, ahelyett hogy megpróbálnák helyrehozni a dolgokat?

Figyelt kérdés

Két napja elhagyott a párom. Nem volt minden rendben, nemrég volt egy kis szünetünk, most terveztük a nagy változásokat. Félt, hogy elveszít. Azt mondta mindennél jobban szeret. Úgy is viselkedett. Sajnos sokszor voltunk idegesek, sok munka, suli, otthoni dolgok, időjárás. Bár találkoztunk mindennap de csak pár órákra és együtt aludtunk aztán hajnalban már elváltunk. Tegnapelőtt találkoztunk meló előtt. Valami hülyeségen összevesztünk és a hülye fejemmel játszottam a sértődöttet. Csókolni akart, nem hagytam. Idiótán megkérdeztem minek vagyunk így együtt. Az lett a vége, hogy szétváltunk. Ma utaztunk volna Egerbe helyretenni mindent... És erre itt maradtam négy szabadnappal nélküle, a gondolataim felőrölnek, úgy érzem nem bírom ki. Erős vagyok, alig sírok, de belül haldoklok. Azt mondta még mindig szeret, de ez most legyen vége. Kérdeztem van e esély újrakezdeni. Azt mondta most nem, talán egyszer.

Mégis mit tehetnék? Hogyan nyugodhatnék le? Visszaszerezhetném? Próbálkozok, de nem megy. Makacs.

De kell nekem... Mindennél jobban szeretem...

(2 és fél éve vagyunk együtt, gyereket, házasságot, eljegyzést tervezgettünk.. Ő is.)


2009. szept. 24. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez még a jobbik eset, nekem esélyt sem adott a volt barátnőm hogy helyrehozzak bizonyos dolgokat amiket elkövettem, mivel meg se beszélte velem a problémáját, egyik napról a másikra kidobott :( ! Nálatok szerintem elég nagy esély van arra hogy javítható a dolog, meg hogy kibékültök ! Fel a fejjel, majd elindul valahogy a dolog és jobb lesz mint régen :)
2009. szept. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
na ez jókérdés.. az én expasim azért szakított velem, mert alig voltunk együtt, holott simán ráért volna...én igyekeztem keresni az alkalmat, hogy együtt lehessünk, dehát feladta. viszont, hogy átszottad a sértődöttet, lehet hogy épp az utolsó csepp volt..
2009. szept. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom, ezért is gyűlölöm most magam. De hát imádtuk egymást. Mindennél jobban. Akkor most miért nem lehet igazán megpróbálni változtatni? Miért nem hagy esélyt a változásra? A legrosszabb, hogy neki eszébe sem jutott volna... Soha nem fogom megbocsátani ezt magamnak. Mindig úgy éreztem ez több mint szerelem, sokkal több annál.. Annyira más volt mint a többiek, annyira szeretett. Fél óra alatt egyik pontból a másikba? Én hogyan emésszem ezt meg? Hogyan tudnám csak úgy annyiban hagyni? Azóta beszéltünk többször is telefonon. Én is hívtam, ő is keresett. De semmi... Kérdeztem boldog e most. Azt mondta nem igazán. Akkor?...
2009. szept. 24. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!