Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Eltünt" Mit csináljak? 23/f

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Eltünt" Mit csináljak? 23/f

Figyelt kérdés

Pár véleményre lenne szükségem.


Lényeg a következő:


Volt kapcsolatom 4 évig tartott és vége lett volt párom (20/L) 1 héttel a vége után összejött egy nála 20 évvel idősebb sráccal ez volt 4-5 hónapja.


1 dologra kértem meg hogy ha már ennyire tudta csak megtisztelni azt a 4 évet (hogy 1 héttel a szakitás után összejön mással) akkor legalább ne keressen és ha én nem is tudok összejönni még most sem lassan fél évre rá akkor annyi tegyen meg hogy nem keres.


nagyon rossz volt mert nagyon szerettem őt és nekem ő a nagy ő legalábbis amilyen lány volt és nem amilyen lett az utóbbi időbe a kapcsolatunk végén.



pár napja az !!egyik!! Jó barátnőjétől kaptam egy levelet hogy nem tudom e hogy mivan a .....-el? mert ő már picit több mint 1 hónapja nem hallott felőle. És most aggódok miatta bár már semmi közöm nincs hozzá de megprobáltam felhivni és a "hivot szám nemkapcsolható"


Azt nem tudom hogy mit csináljak. Onnantól hogy vége lett semmit nemtudok róla holvan stb csak annyit hogy mással van és másnál van.


Aggódok csak ez már nekem is rossz mert nemtudom eldönteni hogy foglalkoznom kell e ezzel? vagy már nem az én életem.


Amelyik lányt én szerettem az már nincs benne megváltozott és szakitás utána 1 hónappal már nem nagyon ismertem rá.


2011. dec. 1. 04:42
 1/5 Kobudera ***** válasza:
Ha jól értelmezem most azt szeretnéd tudni, hogy "életben" van-e még. Ha ennyire nyugtalanít ez a helyzet, emberségből is nyugodtan megteheted, hogy kisit körbeszaglászol. Aztán mélyebben addig amíg rá nem bukkansz, legfeljebb ha kínos a szitu elnézését kéred, és elmondod az okokat miért tetted. Ennyi, ne spilázd túl. De utána olvasd el: Dr. Csernus: A Férfi Üdv!
2011. dec. 1. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Ne foglalkozz vele szerintem. jóbarátnő, nem hinném hogy olyan jó, ha nem tudja hol van a barátnője. És azt sem értem, hogy miért téged keress fel, miután nem vagytok együtt. Szerintem csak számot cserélt, aminek rengeteg oka lehetett. A szülők biztos tudják hol van. Esetleg oda irányíthatod azt a jóbarátnőt, hogy náluk érdeklődjön.
2011. dec. 1. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha valoban csak aggodsz erte, akkor mondjuk 4 ev utan biztos ismered a szuleit, kivanj nekik boldog karacsonyt es kerdezd meg, hogy van a lanyuk. Ha valoban eltunt, biztos elmondjak, hogy aggodnak. Ha nem tunt el, akkor meg lehet nyugodni, es ne torodj vele tobbet, barmennyire is faj, hogy elhagyott.

Lehet, hogy siman kulfoldre koltozott az uj pasijaval - akkor ertheto, ha nincs magyar telefonja, vagy Mo-n van, de szamot cserelt.

Felejtsd el - jobbat fogsz talalni, miont o volt!

2011. dec. 1. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez a csaj nem a te dolgod.

Van saját élete, hoz saját döntéseket, és viseli azok következményeit. Lehet, hogy a régiek emléke még mozog benned, de ha most megkeresnéd, és meg akarnád menteni, sokkal rosszabb lenne.


Engedd el a dolgot.

2011. dec. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a véleményeket és mindeggyikbe van igazság és tudom is ezeket csak nehéz felfognom még igy 6 hónap után is
2011. dec. 1. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!