Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik velem olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik velem olyan furcsán?

Figyelt kérdés

15-éves lány vagyok,, megtetszett nekem egy srác, aki 2-ével fiatalabb nálam.Kiderült, hogy én is tetszem neki, és összejöttünk. Még az elején leszögesztük, hogy egy darabig még titokban marad ez az egész járás. Egy suliban járunk, és azótátol nem is beszéltünk. Hozzám sem jött,olyan volt, mint aki kerül.2-nap után, végre rajta volt akkor fb-n , amikor én .Ráirtam.Kiderült, hogy ö ezt az egészet nem gondolta komolyan , csak hülyéskedett. Pedig akkor akartam neki meg mondani,hogy felölem járhatunk ugy is , hogy akárki tudhatja.

Azótátol még mindig olyan furcsa velem, pedig eddig oda jött hozzánk beszélgetni,piszkálni...


2011. dec. 1. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyerekek, gyerekek... :)
2011. dec. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

... XD

Azótátol... Helyesírás rulez...

A gyerek simán beijedt. 13 évesen sok neki ez egyszerre... simán kap egy nőt, aki még idősebb is nála, és fel is meri vállalni őt a nyilvánosság előtt. Én azon csodálkoztam volna, ha nincsen semmi gond. :D Így csak egy szimpla kamaszsrác.

2011. dec. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Még csak 13 és fiú. Egyelőre még csak WoW-ozik az ideje 80%-ában, adj neki időt:D
2011. dec. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
amugy én is csodálkoztam magamon...mert ediig mindig az idösebb pasikra buktam.. a fiatalabbak szóba sem jöhettek..és ráadásul szomszéd is ...
2011. dec. 1. 17:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Idő... érnie kell még, de neked is.

Adj hozzá még egy évet a korkülönbséghez.

Addig pedig próbálj meg óvatosabban közeledni. Ne azzal, hogy járni akarsz - ez a korai még neki.

De legyetek néha együtt, és beszélgessetek vagy csináljatok valami közös programot.


És ha netán közeledni szeretne majd - ne rohand le!

Csak óvatosan közeledj akkor is.


Az "azótától" és az "oda jött"-et pedig tényleg javítgasd... bár amúgy nem rossz a helyesírásod.

2011. dec. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!