Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyik osztálytársam tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik osztálytársam tetszik, de ő olyan furcsán viselkedik és nem tudom eldönteni mi van?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel tavaly tök jóban voltam, mászkáltunk együtt, flörtöltünk és közel kerültünk egymáshoz.(Nem jártunk s nem volt köztünk szexuális kapcs) Aztán egyik nap odajött és aszonta nem akar velem többet szóba állni. Nem árulta el miért, pedig kérdeztem. Ez 1,5éve törtét és azóta is bunkó, néha kedves, néha meg egy szót sem szól hozzám. Egyik nap jófej aztán kijelenti hogy utál. Miért van ez? L/18
2011. jan. 5. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Vlszínűleg döntésképtelen :S, egyszer egyenesen kérdezz rá h mi a baja! :)
2011. jan. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
már kèrdeztem s elöször ijen valaszt adott h: "nem mondom el soha senkinek h mer nem beszelek veled!csak igy döntöttem és kész!" aztan meg kijelentette h gyülöl. megkerdeztem mire fel erre aszonta "csak ugy!" meg allandoan ijen szuros megjegyzeseket tesz masok elott, bar eleg gyerekeseket. meg igy hatba üt csak ugy meg ijenek. kövi nap meg mellem ül az orán v dumal velem. kiérti ezt??
2011. jan. 6. 15:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg ne figyelni rá.... csinálj ugy , mintha már nem is érdekelne téged!
2011. dec. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!