Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is "össze szokta kaparni"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is "össze szokta kaparni" a párját, ha az részeg?

Figyelt kérdés

Újabban sok mindenkitől hallottam, hogy "haaah, az ő barátja/barátnője berúgott, és fújj, undorító, r.ohadjon meg, hogy tehetett ilyet? és ő biz, úgy látni sem hajlandó...".

Mi sem vagyunk barátommal alkoholisták 1-2 havonta ha iszunk, de néha még az se, de olyankor többször volt, hogy én szedtem össze valahonnan, mert tök részeg volt, vagy ő engem, ha én voltam részeg.

Nem tudom. Ez tényleg olyan gáz dolog? Nekünk ez valahogy teljesen automatikusan jött... Másnap elmeséljük milyen baromságokat magyarázott a másik, röhögünk egyet, aztán kb ennyi. :D

20L


2011. dec. 1. 17:00
 1/6 Ezio Auditore d. F. ***** válasza:
100%
Ezt embere válogatja. Bulik alkalmával pl. én vagyok az első, aki nekiáll kikaparni a másikat a hányásából(még részegen is), míg mások ott fujjolnak. Ez bajtársiasság kérdése.
2011. dec. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Advocatus Diaboli ***** válasza:
100%
A barátnőm egyszer szintén összekapart, amikor nagyon szétcsaptam magam. Annyira jól esett, amikor elmondta nekem:) Mármint arra gondolok, hogy nem ugatott velem, hanem megfürdetett stb. Természetesen én is megtenném érte, és ez szerintem szintén egy jel, hogy mennyire törődünk a másikkal.
2011. dec. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szamóca.. ***** válasza:
100%

előfordult. én nem vagyok antialkoholista, bár a részeg ember valóban nagyon idegesítő, de előfordult hogy kellett exeim összeszedni, józanítani, kimenteni a rendőröktől, hazarángatni... meg úgy általában mindig minden szerencsétlen részeget rám testálnak mindenhol valamiért.

nem fogom otthagyni szerencsétlent csak mert juj az erkölcsök meg ehj de csúnya rossz dolog is az alkohol.

2011. dec. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát kérdező, aki ilyeneket mond a párjának, ha egyszer-kétszer előfordul, hogy berúg, az szánalmas.


Azért alkotunk egy párt, ha a másik bajban, gondban van, segítsek neki/segítsen nekem.

2011. dec. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
így igazt.
2011. dec. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem a párom egyébként mindennap hulla részegen kapar össze a kocsmából, így már otthon nincs is pia, plusz a cigit is kitiltotta a lakásból. Szeretjük egymást nagyon, csak túl sokat iszok, most is, 1 órája hozott fel, már kihánytam a belem, de még laptopozok az ágyból. Elmegyek elvonóra asszem mert szegény asszony, elittam a mult hónapban 110 ezer forintot:S és szilveszterkor mi lesz:D napi 2 rekesz sör, meg 1 liter pálesz az már valami, persze gyengébb napokon. Még jó hogy megengedhetem magamnak.
2011. dec. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!