Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdjek félni? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Van egy barátom újfiú a suliba,és a csajok folyamatosan mondják hogy mázlis vagyok hogy velem jár,meg hogy szerelmesek belé..

most beteg vagyok és nem mehetek suliba...a legjobb barátnőm meg mondja hogy a lányok folyton körülötte nyüzsögnek...

és félek hogy talál jobbat nálam :$

mit csináljak?:$$


2011. dec. 1. 17:05
 1/9 Talán én? ***** válasza:

hát ha most úgy érted hogy a barátod hogy pasid..

akkor csak nem kúr férre

ha meg nem pasid akkor mit izgat ? kb semmit nem vennének el tőled

2011. dec. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, ha a betegséged alatt kikezd valakivel az-az ő hibája, és nem érdemel meg téged!
2011. dec. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Pontosan, ha egy szimpla betegség elég arra, hogy megcsaljon, mással jöjjön titokban össze stb. akkor teljesen értelmetlen foglalkozni vele
2011. dec. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

első válaszoló:pasim :d

második válaszoló:köszönöm a válaszod,de ha megérdemel ha nem én szeretem :$ ://

2011. dec. 1. 17:10
 5/9 A kérdező kommentje:
3.válaszoló:de a lányok kezdenek ki vele.mondjuk csak annyit tudok hogy simogatják meg ilyenek.az Ő reakcióit nem tudok ://
2011. dec. 1. 17:12
 6/9 Talán én? ***** válasza:
Lehet jóbb is XD
2011. dec. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Meny be a suliba betegen fogj 1 láncot pörgesd a fejed főlőt és rohanj a ribik felé és ordítsad azt hogy tűnés a pasimtól XD
2011. dec. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen pasik drágám annyi lukat dugnak amennyit tudnak, és lehet nem teljesen érdektelenek feléd de többségben attól hogy barátnőjük van nem tagadják meg más lánytól az élvezeteket már miért is tennék?:)

Valószínűleg nem sokáig lesz veled ha ennyire felkapott a srác, egyszer biztos akadni fog egy nálad jobb csaj akivel elszórakozhat.

2011. dec. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

utolsó-lehet.de én attól még szeretem :/

utolsó előtti - mindenképpen kipróbálomxd

2011. dec. 1. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!