Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok a segítségetekre lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok a segítségetekre lenne szükségem! Hogyan tovább? : )

Figyelt kérdés
Na szóval.a volt pasimról lenne szó.együtt voltunk.nagyon szerettük egymást tényleg...és épp ez a probléma hogy még most is. több mint fél évig nem beszéltünk..és egyszer csak újra betoppant az életembe.nagyon szeretem őt.és beszéltünk azóta erről.és újra szerelmet vallott.és én is szeretem őt, de nem tudom a szívemre hallgassak e vagy az eszemre.azt mondja az eszem ne!de a szívem azt hogy tedd! na igen.és egyik nap erről beszéltünk.és utána neki barátnője lett.vagyis ilyen átmeneti kapcsolata.ő azt mondta vár rám, de neki addig szüksége van valakire, aki kielégítse vágyait.én nagyon szeretem.és már úgy érzem hogy meg kéne újra próbálni mert tényleg nem bírjuk ki egymás nélkül.folyton róla fantáziálgatok..:) de hogy oldjam ezt meg hogy neki van egy olyan csaja akivel jelenleg így elsmárolgat? de egyébkánt tényleg szeret..mert úgy viselkedik.és ismerem.hogy mondjam el ezt így neki meg ilyenek?segítsetek. :))
2011. márc. 13. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezek a tőmondatok. :'DXD


Amúgy kérdezd meg tőle, hogy akkor mit akar, és szeret-e téged. Ha meg igen, akkor ne smároljon más csajokkal.

2011. márc. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia!Hát szerintem talákozzatok és mond meg te is neki h nem birod nélküle öleld meg és utána szerintem a srác vágni fogja h mi a helyzet :)Sok sikert :)
2011. márc. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mond meg neki egyszerűen hogy csak akkor kezded vele újra ha csak te leszel neki és más nem
2011. márc. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!