Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A barátnőm soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A barátnőm soha nem akar mosogatni meg porszívózni

Figyelt kérdés
Mindig nekem kell... unom már
2011. dec. 1. 21:02
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
96%

"hát de most nem hagyhatom, hogy tiszta kosz legyen a lakás... aztán meg ha ráparancsolok akkor elmegy vagy 2-3 napra, nem is szól, hogy hol van mit csinál..."


Akkor legközelebb, ha hazamászik, akkor találja a bőröndjeit az ajtó előtt, vagy ha nála laktok, akkor téged ne találjon otthon. Mi az, hogy elmegy napokra és b.szik szólni? Gondolom ez idő alatt másnak is szétteszi a lábát.Ezt nagyon elkúrtad. Az elején kinyaltad a s.ggét, hogy jó benyomást tegyél rád és ezt már természetesnek veszi. Tipikus, mai lusta ribanc, akinek, ha annyit mondasz, hogy mosson már el két k.rva tányért, elkezd rinyálni, hogy ő nem rabszolga.

2011. dec. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
95%

"az a baj, hogy NAGYON jó az ágyban... igazából az volt itt a hiba, hogy hagytam beköltözni :S de kidobni sem akarom"


Ja, ha ilyen hülye vagy, akkor szenvedjél is. Mi az, hogy napokra eltűnik, miközben gyakorlatilag te tartod el? Szánalmasok az ilyen szerencsétlenek, akik minden szart lenyelnek egy kis k.vrának, csak mert hagyják magukat megb.szni.

2011. dec. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem alap, hogy legyen egy háztartásban mosogatógép. Eddig hogy takarítottad a házat? Miért tőle várod el?
2011. dec. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
a te hibad mert ra hagytad akkoriban es most mar vissza el vele!
2011. dec. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
83%

Rászólsz erélyesen, hogy MOSOGASS EL LÉGYSZIVES!!

Ha nem akar, akkor kicsit még durvábban: MI A F*SZT KÉPZELSZ MAGADRÓL, HOGY EGÉSZ NAP CSAK MERESZTED A P*CSÁD, ÉS NEM CSINÁLSZ SEMMIT?!?

Ha még mindig nem, akkor szépen fogod a cuccait, és elkezded kib*szkodni az ablakon/ajtón/erkélyen, ami van. Ekkor már valószínűleg észhez tér, ha mégsem, akkor meg legalább megszabadultál tőle.

2011. dec. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
cseréld le xD
2011. dec. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 Napkiraly ***** válasza:
Úgy tűnik nem jó a háztartási robotgéped :) Hát sztem hagyd mocsokban, ne mosogass, ne csinálj semmit, és amikor nem lesz egy tiszta pohár amiből igyon, akkor majd észbekap. Ha nem, akkor döntened kell, punci vagy vagy a ház ura.
2011. dec. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Én sztrájk szerűen nem mosogatok 5.

Porszívózás az más.. Kérd meg hogy segítsen neked törölgetni. Azt általában minden fiú jobban viseli. lehet a porszívózni is csak azért nem porszívózik mert a porzsákot utálja kiüríteni. amúgy meg kössetek kompromisszumokat.:P

2011. dec. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
37%
erre azt tudom mondani, hogy amég elvárod a női szerepet, addig hozd a férfit. alias, ha elvárod h csinálja a házimunkát, mert te keresel, akkor ő meg elvárhatja h te keress annyit h fussa takarítónőre, vagy ha nem futja igen is neked is fel lehet venni azt a porszívót, nem halsz bele.
2011. dec. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

"Szerintem alap, hogy legyen egy háztartásban mosogatógép. Eddig hogy takarítottad a házat? Miért tőle várod el?"


Miért lenne alap? Nálunk sincs, mégsem okoz gondok elmosogatni. De itt nem is a mosogatásról van szó, hanem az elvekről. Szerintem egy normális nő, ha odaköltözik valakihez, alap dolog, hogy kiveszi a részét a házimunkából, sőt még a számlákból is mivel ugyanúgy ott él. Ez a csaj viszont csak mereszti a s.ggét egész nap és természetesnek vesz mindent, mert ha nem kapja meg, akkor egész egyszerűen eltakarodik napokra. Nehogy már még a csajt sajnáljuk, amiért ilyen lusta ribanc. Ha meg nem tetszik neki, akkor el lehet költözni. A kérdezőnek pedig gratulálok. Van egy külön bejáratú k.rvád, akit barátnőnek nevezel. Az ilyenekből sosem lesz normális, potenciális barátnő. Az is biztos, hogy egy normális férfi már rég kib.szta volna a halál f.aszára és nem hozza fel kifogásnak, hogy olyan jó vele a szex. Vagy ha neked ez az állapot annyira megfelel, mert a jó dugás überel mindent, akkor meg ne sírjál, mert ezen csak te tudsz változtatni.

2011. dec. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!