Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még esély, hogy jobb lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esély, hogy jobb lesz a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
1,5 éve vagyunk együtt, sok szünettel, de most úgy érzem én megérettem a kapcsolatra. mikor belekezdtünk én még mást szerettem, ám mire elfelejtettem ő kiszeretett belőlem. most felhoztam ezt neki hogy úgy érzem mostanában nem foglalkozik velem, igazat adott és megbeszéltük hogy egy ideig hanyagoljuk egymást. ennyi idő alatt megszerettem úgy érzem és megszoktam, ám így hogy nem érdeklem nem akarok benne maradni. szerintetek van esély h helyrejöjjön?
2011. dec. 2. 12:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat, ahogy olvasom sosem volt jó, tehát nincs minek helyrejönni. Ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Mindketten érdemeltek egy normális kapcsolatot, csak nem egymással, úgy látszik.
2011. dec. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!