Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok.Most is van csajom és most készülök , hogy megcsókoljam elöszőr.Értelmes válaszokat kérek.
2011. dec. 2. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

A két szájszervet egymáshoz közelítitek, a fejeket egy kicsit jobbra és balra dűtve, hogy ne ütközzön össze az orrotok. Aztán a szájszerveteket egymáséra helyezitek, annyira kinyitjátok, hogy átférjen kényelmesen a nyelved. A nyelvedet először kicsit átdugod, lazán, és ő is hozzáérinti a tiédhez, és játszotok egymás nyelvével, simogatjátok, az ajkait is megérintheted a nyelveddel.

Elég jó? :D

2011. dec. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2011. dec. 2. 14:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Értelmes válasz: szal én is pont így éltem át. Igazából amikor először csókolóztam, már nagyon vágytam rá, de nem tudtam hogy kell, meg hogy akarja-e a csaj meg stb. Úgy történt hogy az ágyamon voltunk és először csak elkezdtem ölelgetni meg minden, aztán közeledtem az arcához, csak az arát akartam megpuszilni, és már smároltam is... furcsa érzés volt elsőre. És érdekes módon pont kérdezte a csaj, h mondták már h jól smárolsz? :), szal a lényeg hogy ez magától fog jönni, nem kell izgulni semmitől.
2011. dec. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. dec. 2. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!