Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek: fiúnak érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek: fiúnak érzem magam mellette, pedig lány vagyok?

Figyelt kérdés

Szerintem összetett a probléma. Érdekelne olyanok véleménye is, akiknek hosszú kapcsolatuk van (több éves), hátha tudtok segíteni rájönni, mi lesz így velünk hosszú távon.


Fél éve vagyok a barátommal, én 23, ő 27 éves. Nem érzem köztünk azt az igazi meghittséget, amire szükségem lenne. Legtöbbször úgy érzem magam, mintha csak egy barátja, vagy haverja volnék női csomagolásban. Számomra igazán csak a petting, szex teszi világossá, hogy ez egy férfi-nő kapcsolat is.


Nem csak a szexre kellek neki, ezt tudom. Szex terén egyébként mindig figyelmes velem, érdekli, hogy jó legyen nekem, és kérdezi is, mit, hogyan csináljon, hogy élvezzem.

Van igénye a közös programokra, mint mozi, beülni valahova, keres, csak úgy, hogy beszéljünk.


De: soha nem beszél az érzéseiről, sem a kapcsolatunkról. Még csak annyit sem mond, hogy hiányoztam. Mindig csinos vagyok, de sosem jegyzi meg, hogy észre is vette volna. Mintha csak egy haverjával lenne. Ha én beszélek, írok neki az érzéseimről, elereszti a füle mellett, nem is reagál semmit.

Ha a meghittséget nézzük, nem áll közelebb hozzám, mint akármelyik barátom, vagy fiú ismerősöm. Arra van igénye, hogy felületesen elbeszélgessünk mindennapi dolgokról, de azt nem érzem, hogy igazán bele akarna folyni a dolgaimba.

Ha mesélek neki az örömeimről, félelmeimről, a múltamról: meghallgat, de nem úgy reagál, mint aki el akar merülni a témában.


Nyilvános helyen nem fogja a kezem (otthon sem), nem ölel át, nem karol belém, hozzám sem ér.

Ő azt mondja, aki férfi, az nem tudja megmutatni az érzéseit. De ennyire?


Srácok és lányok, szerintetek én vagyok a túl romantikus, és a túl érzékeny? Én várok sokat?


2011. dec. 2. 15:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
7%
Úgy veszem észre, hogy én kellek Neked!
2011. dec. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem Te vagy túl érzékeny, hanem sajnos vannak ilyen férfiak. nekem is sikerült beleszeretnem egybe, 7 hónapja vagyunk együtt, ő detto ilyen, csak idősebb. Én lassan arra a döntésre jutok, hogy szakítani fogok vele, mert nem tudok ilyen érzelmi sivárságban élni. Szerintem ez a szerelem múlásával (már,ha van ilyen érzésük) csak egyre rosszabb lesz.
2011. dec. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

hát öhm... fél év az még semmi, lehet, hogy túl sokat vársz tőle, valószínűleg ő lassabb ezen a téren

bár szerintem fura, ebben a rohanó világban

2011. dec. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

szerintem mutasd meg neki ezt a kérdést vagy próbáld ugyan ezt elmondani neki.

de ezt meg kellene beszélnetek mert ha egyikőtök sem jelez semmit ami a másiknak nem jó addig hiába várja az ember a változást nem fog bekövetkezni.

2011. dec. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%

Ő is egy olyan idióta aki azt hiszi az a férfias ha semmi jelét nem mutatja érzelmeknek. Holott egy nőnek pont ez kellene... itt rontja el a legtöbb férfi sajnos.

Nem való hozzád, egész másra van szükséged, sosem lesz igazán jó kapcsolatotok, szóval te tudod... jó neked ez így vagy lelépsz. Tenni úgysem tudsz vele semmit, ő ilyen. Nincs sok esély rá hogy meg tudod változtatni.

2011. dec. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi.


Fél év tényleg nem nagy idő évekhez képest, de ha fél év alatt nem hajlandó megfogni a kezem az utcán, vagy annyit mondani, hogy hiányzom neki, akkor később mit várhatok vajon?

2011. dec. 2. 15:58
 7/13 A kérdező kommentje:

Egyébként beszéltem vele róla, hogy teljesen bizonytalan vagyok abban, hogy tényleg akar-e engem, vagy csak kell Valaki, amíg nincs más. És néha jó lenne, ha kifejezné, hogy örül nekem.

Azt mondta, a férfiak nem tudják/nem szokták kimondani az érzéseiket, és ő nem a szavak embere, soha nem is volt az.

2011. dec. 2. 16:00
 8/13 anonim ***** válasza:

hát...igazad van, ha fél év alatt sem...

akkor tényleg az az igazság, hogy nem neked való

2011. dec. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
vicces amúgy, hogy az én párom/barátnőm pont úgy érzi, hogy ennyi év után megfolytom a szeretetemmel
2011. dec. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Dögi ***** válasza:
43%
Én meghalnék ha nem érhetnék a barátnőmhöz vagy ha nem mondhatnám illetve mutathatnám ki az érzéseim. 22/F (Nem minden férfi fapofa a barátnője mellett. )
2011. dec. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!