Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy korkülönbség. Nő (lány)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy korkülönbség. Nő (lány) 33, férfi (fiú) 19. Sajnos a környezet erősen előítéletekkel terhes. Ettől függetlenül szeretjük egymást. Mit gondoltok róla? Mellette vagy ellene? Voltatok hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
2010. szept. 15. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
Azt gondolom, hogy valami nincs rendben ott. Kár, hogy nem 80-12 a felállás. Hogy működne már ez egyáltalán?
2010. szept. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
en 48 eves no es a baratom 24et fog tolteni 3 het mulva de szeretjuk egymast es nalunk mar elfogadtak hiszen 5 eve egyutt vagyunk...es nagyon szeretem 3 het mulva tartjuk az eskuvot
2010. szept. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Rövid távon biztos,hogy fog működni.Hosszabb távon az csak rajtad múlik mennyire tudod magadat kívánatosnak feltüntetni előtte.Hisz negyven felett nehezebb felvenni a versenyt egy fiatalabb nővel.Ez tény, a szerelem idővel elmúlik ,marad viszont a szeretett és a tisztelet.Tisztelet a kivételnek!
2010. szept. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
tegnap volt valamelyik híradó félében, hogy valami magyar sztárpár (tudom, ciki hogy nem tudom, de sose érdekelt a média) között olyan 30-40 év közötti(?) korkülönbség van, tökéletes összhangban élnek, miért ne?
2010. szept. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 AVATAR282827 ***** válasza:
100%
szerintem teljesen a ti dolgotok hogy mekkora a korkülönbség...ha a szerelem megvan akkor más mi számítana egy kapcsolatban...az előítéletek meg...szerintem irigység is van benne...én pl itt vagyok 23 évesen, és mit nem adnék ha nekem is lenne egy 33 éves párom...az nagyon szép kor, és akkor nagyon kívánatosak a hölgyek XD... na de szerintem én tökre mellette vagyok...akinek meg nem tettszik az ne nézzen oda, nektek meg sok sikert
2010. szept. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat és természetesen várom még a hozzászólásokat!!


(Az a név nélküli sunyi kommentelő pedig,aki azt írta,hogy "Kár hogy nem 80-12 a felállás",annak hozzászólását igen primitívnek találom.Csak őszintén sajnálni tudom hogy ilyen buta és korlátolt emberek is élnek köztünk.)

2010. szept. 26. 19:29
 7/10 anonim válasza:
93%
A szerelemnek semmi sem szabhat határt. Boldog vagy? Ő boldog? Ha mindkettőtöknek "igen" a válasz, akkor min problémázol? Nem az számít, hogy mások mit mondanak/gondolnak, hanem az, hogy ti hogyan éreztek. Persze későbbiekben lehet nem lesz szerencsés, hogy Te-a nő-vagy az idősebb, mivel a férfiak sokszor esnek abba a hibába, hogy a "régit" "újra" cserélik..és te leszel az idősebb, előtte pedig (azért, mert férfi és azért, mer fiatalabb) tovább maradnak nyitva azok a bizonyos ajtók. Én minden esetre szurkolok nektek. Látom régebbi ez a kérdés. Mi lett a vége a dolognak?
2013. júl. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi nagyobb korkülönbséggel élünk együtt kíváncsiak lennénk rátok,hogy alakult azóta?
2013. okt. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
22 vagyok nő vagyok, teljesen odavagyok egy 46éves férfiért, bár sose lesz semmi köztünk, meg nem is akarom, de nem tehetek ellene.. talán ha úgy alakulna bele is mennék, de nem fog..
2015. júl. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Van egy baratnom kozte es a ferje kozt 20 ev a korkulonbseg es megis egyutt vannak mar 13 eve
2020. júl. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!