Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet kilépni a friendzon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kilépni a friendzone-ból?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok a kérdés ilyen témában, de én egy lány vagyok, és inkább fiúk szoktak ilyesmit kérdezni. Úgy éreztem, hogy a fiú és köztem több is lehet mint barátság, de ő még az előző barátnőjét nem tudta elfelejteni, és ezzel az indokkal azt beszéltük meg, hogy legyünk inkább csak barátok. Én őrá nem tudok barátként tekinteni, és szerintem egy kicsit túlmutat a barátságon ha van olyan nap amikor 4 órát beszélgetünk msn-en, meg közben filmet nézünk. Szerintetek lehetséges, hogy ebből valaha több lesz, vagy ne is reménykedjek?

2011. dec. 2. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
xD 3x elolvastam mire rájöttem mit akarsz mondani azzal a " friendzone"-vel :DD azt hittem valamilyen közösségi oldal mint az fb és nem tudsz kijelentkezni :DD már leakartalak szőkézni de rájöttem mit akarsz vele mondani úgyhogy bocs :D
2011. dec. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

örülök hogy sikerült értelmezned a kérdést :D


akkor valami témába vágó választ is kaphatok? :D

2011. dec. 2. 18:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha azt mondja, hogy tartsatok távolságot, akkor ezt neked is meg kell érteni. Viszont apró flörtöléssel sokat érhetsz el, de ne legyél rámenős, mert akkor még a barátságotok is tönkremegy..
2011. dec. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. Tüntesd el az életedből addig amíg még jobban belé nem szeretsz...
2011. dec. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sehogy, ha még egy dugásra nem tart elég jónak, akkor fejre is állhatsz, nem fogsz kelleni neki.

Gondolj bele, ha lenne egy srác, aki odáig lenne érted, de te egyszerűen nem érzel semmit iránta, akkor mit tennél. Nyilván nem érdekelne, hogy őt mit érez irántad.

2011. dec. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De ha valakit nem találok szimpatikusnak, akkor barátkozni sem kezdek vele. Én nem nagyon hiszek a fiú-lány barátságban, vagyis egy bizonyos szintig, tehát haverságig igen, de amikor már kb minden dolgot tudtok egymásról az egy kicsit furcsa, vagy csak én vagyok így ezzel? :)
2011. dec. 2. 20:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért, ha jóban vagy egy fiúval, akkor annak automatikusan beléd kéne esnie? NEkem is van két csaj barátom, akikkel nagyon róban vagyok, mégsem akarok tőlük semmit, még csak megdugni sem őket.
2011. dec. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!