Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom korlátoz, aztán meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom korlátoz, aztán meg neki áll feljebb, hogy nem keresek semmit. Vélemény, megoldás?

Figyelt kérdés

szóval itt nálunk nem sok lehetőség van elhelyezkedni, ami a munkát illeti.

külföldön dolgoztam amikor összejöttünk, és azzal a feltétellel lett kapcsolatunk, hogy ha véglegesen itthon vagyok, "járhatunk" mert neki nem kell távkapcs.

jelenleg esküvő előtt állunk.

folyamatosan változik a munkahelyem, hol van, hol nincs (mióta csak itthon vagyok)

legutóbb felvetettem keresek egy nagyobb városban munkát.

Hát megint azzal zsarol, hogy akkor vége, menjek, nem köt magához.


szóval mindenesetre nem lépek sehova, keresem a lakhelyem szerinti munkákat, csóró vagyok, mióta megismertem őt - és még neki áll feljebb, hogy nincs pénzem, ő nem akar anyagilag támogatni, elege van ebből (az a nagy támogatás anyagilag, amiről ő beszél, az meg kb úgy nézett ki, hogy amikor a rezsimre nincs pénzem, kapok egy parfümöt, meg hasonlók)


gondolatokat várok, mert velem így telnek az évek, és nem fejlődünk sehova, ez miatt húzzuk a családalapítást (középkorban vagyunk pedig).


2011. dec. 2. 18:59
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:

a párom egyetlen érve: hogy nem ő tehet arról, hogy itt nem találok munkát.

és mások is megélnek, szóval én vagyok a gáz.

2011. dec. 2. 19:00
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyenekkel zsarol akkor kűld el.
2011. dec. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben kimennék külföldre, keresnék ott munkát, találnék ott egy megértő társat, aki nem akar magához láncolni.

Így még pénzt is keresel.



27/n

2011. dec. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagy te ebben az esküvőben???
2011. dec. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ne folytasd tovább ezt a korlátozásokkal, pénztelenséggel terhelt életmódot. Ha már a rezsire sincs pénzed, az komoly érv amellett, hogy a sarkadra állj, és vele, vagy nélküle, de lépj tovább. Nem túl biztatóak egy ilyen gondolkodásmódú férfival a családalapítási lehetőségek. Megértem, ha nem akar távkapcsolatot, de gondolom, nem akarsz állandóan nyomorogva élni egy olyan férfi mellett, aki feltételeket szab, mégsem toleráns.
2011. dec. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
akkor ha jól értem te mindent megteszel ezért a kapcsolatért,vállalod h saját magad szivatod meg,ő meg parfümöt vesz neked és sír h ő tart el téged?miért vagy egy ilyen emberrel????
2011. dec. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim válasza:
100%
Keress munkát nyugodtan. Ha nem akar távkapcsot menjen veled vagy fogadja el, hogy ahol vagytok nem könnyű munkát találnod.
2011. dec. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem megy veled mondjuk külföldre? Egyébként mi lesz, ha babát vársz?
2011. dec. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan menjen Veled ő is külföldre. Ki tiltja meg?
2011. dec. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Ugye nem gondolod komolyan hogy hozzámész ehhez az emberhez?!

Keress olyan munkát ami neked tetszik, ahol jól érzed magad,és ha ez nem tetszik neki,akkor viszlát!

2011. dec. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!