Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy változtatnátok meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy változtatnátok meg egy ismerősi viszonyt?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy ismeritek egymást na persze nem vagytok nagyon jó haverok sőt mondjuk még közös ismerős sincs, de valamiért mostantól többet szeretnétek a másiktól, miket változtattok a viselkedésetekben? Hogyan jelzitek, hogyan lehet egy már kialakult "ismerősi viszonyban" ahol a másik még nincs tudtában hogy benned változott valami. Ja és nem szeretném lerohanni, csak hogy magától vegye észre a változást.. Tippek, trükkök, mondatok amik utalnak valamire. Én lány vagyok és egy srácról lenne szó.Nem sikolai ismeretség, közös siemrősünk sajna nincs.
2009. máj. 14. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
kéne valami közös érdeklődési kör, amiről lehetne dumálni
2009. máj. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ez a baj az sincs, jó zavarban vagyok már a közelében és sokszor mogorvának tűnik, nem miattam persze, de még azt sem merném megkérdezni mi a baj mert úgyis azt mondaná semmi és értetlenül nézne rám. Sokszor aranyosan viselkedik, tudom h tetszem neki, de ennyi nem cselekszik ez a baj. Szerintem ennyi idő után ő sem gondolja h bennem változott valami.
2009. máj. 14. 13:16
 3/3 anonim ***** válasza:
néhány sör
2009. máj. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!