Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez így nagyon gáz? Mit gondoln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így nagyon gáz? Mit gondolnátok, ha az ismerősi körötökben lenne ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Igazából csak vélemény érdekelne, mert nem tudom, hogy kellene ehhez a kapcsolathoz viszonyulni.

Adott egy pasi, 33éves, van egy örökbefogadott fia, és egy lánya. A lány sem a sajátja, de ő neveli, mert a felesége lelépett. A fiút egy barátja bízta rá,mikor már végső stádiumban volt... A fiú 22, a lány 16.

A pasi orvos, van egy vállalkozása is, gazdag, nagyon jó módban él.

A felesége kb 4hónapja lelépett, azóta nem hallottak róla.

Adott egy 23éves anyuka, 2kisgyerekkel, egy végletekig megromlott házasságban, a válást intézik. Iszonyatosan eladósodva, rossz körülmények között.

Amikor a csaj 14volt, bele volt zúgva ebbe a pasiba, most pedig újra találkoztak és összejöttek.

A pasi szeretné, ha a csaj odaköltözne a két kicsivel,mert mégis csak jobb a helyzet ott.

A pasi baráti köre attól tart, hogy a csaj kihasználja őt.

El merjük mondani neki,mitől félünk, vagy majd kialakul?


Egy barát


2010. márc. 5. 13:54
 1/6 anonim válasza:
hat a csaj hogyha erez valamit iránta akkor biztos nem hasznalja ki őt.a barátai pedig csak jot akarnak a férfinak,nehogy megint pórul járjon.egy próbát tutira megér.soha se lehet tudni.a barátoknak ezt nem kéne ellenezni,inkább segitsenek hogy osszejojjon a dolog :)
2010. márc. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem azt kell figyelembe venned, hogy boldog legyen a barátod. Persze, ha bármi konkrét veszélyt jelent a nő akkor azt egy igazi barát közli. Valószínűleg mindketten megérdemlik a boldogságot. Azért mert valaki szegényebb még nem feltétlenül a pénz miatt van a másikkal.
2010. márc. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mond el neki mitől féltitek és ah igazán szeretik egymást akkor mint jó barátja segíts neki. De ne úgy mond meg neki, hogy abból veszekedés legyen.
2010. márc. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem, igazatok van!

Remélem végre boldog lesz, mert nagyon kijárna már neki.

2010. márc. 5. 14:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben szólnék,de nem feltétlenül akarja kihasználni a nő a pasit,csak így elég nehéz,hogy nem ismerem a nőt,de szerintem itt nem csak a pénzről lehet szó.
2010. márc. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Na, elmondtuk a barátunknak,min is aggodalmaskodunk annyira.

Erre kiderült, hogy a nő az egyik kollégánk lánya, de nem tartják a kapcsolatot. Ő is, és a barátunk is meg van győződve róla, hogy nem a pénz mozgatja a kapcsolatot.

Köszönöm, hogy megerősítettetek abban, hogy el kell mondanunk!

Remélem ezek után tényleg boldog lesz végre!

Még egyszer köszönöm szépen!

2010. márc. 5. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!