Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdek belehabarodni egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek belehabarodni egy lány ismerősömbe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 éve ismerem, közös baráti kör alakult ki a főiskolán első félévben. Mindig aranyos lánynak tartottam, de semmi többet nem akartam tőle. Az a típus, akivel elhülyéskedsz, megdumáljátok a dolgaitokat, stb. Elvoltunk a közös társaságban, sok órára együtt jártunk, "haverok" voltunk, és meg sem fordult a fejemben, hogy máshogy is lehetne. Időközben neki is, és nekem is volt párkapcsolatunk, de már egy éve kb. szabadok vagyunk.

Mostanában kezdem azon kapni magam, hogy folyton ő jár a fejemben, és nem úgy mint barát. Változott valami az elmúlt két évben, vagy én, vagy ő, vagy mindketten. Van egy barátságunk, amit nem merek megbontani, de nem is biztos, hogy meg tudnék. Most értett meg annyira a dolog, hogy kezd felőrölni. Tele vagyok kételyekkel és kérdésekkel.


21/F


2011. dec. 2. 23:08
 1/6 asdface ***** válasza:

Még mindig jobb egy" kár érte",mint egy "mi lett volna ha".

Nem szabad habozni.

2011. dec. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beszélj vele... Kezdetnek megteszi. :)
2011. dec. 3. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Lehet, hogy beszélnem kéne vele, de félek, mindent elveszthetek.
2011. dec. 3. 12:16
 4/6 Morzsa ***** válasza:
Mi is így voltunk...a barátságot megpróbáltuk szerelemmé alakítani...nem jött össze...3 hónapig jártunk,utána ritkán sms,teló,tali.Azóta a barátságnak is vége,szinte nem is beszélünk.Döntsd el hogy neked mi lenne a fontosabb,mert tényleg elveszítheted!
2012. júl. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélj vele róla. Én sose értettem, hogy miért van ilyenkor ez az ikonikus "de akkor oda a barátságunk".


Esetleg ha TÉNYLEG összejönnek, és mondjuk járnak egy darabig valami huzamosabb ideig, ÉS utána szakítanak, akkor igen lehet hogy nem marad meg a barátság. De SZerintem ha egy barátság szétmegy már a téma felvetésétől hát akkor .... . Nekem is van egy lány barátom aki tetszik.


Most ugye barátok vagyunk, aztán vagy alakul valami vagy nem, őszintén szerintem ő úgyis tudja hogy tetszik nekem. De nem probléma, eltudjuk intézni normálisan. Az érzelmektől kellemetlen lehet az tény, én csak azt mondom hogy szerintem azért áthidalható ez a probléma anélkül hogy mindent vagy semmit.


Hát de nem vagyunk egyformák, de egy beszélgetéstől csak nem lesz vége a barátságnak, meg kitudja.. lehet hogy összejöttök és akkor ha ugye meg se próbálod akkor ennek az esélye 0.

2012. júl. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most ezt érzed. Ne hátrálj meg, ne add fel!

Ez alapján haladj előre, kelts benne vonzalmat, szedd fel!

2012. júl. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!