Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SEGITSEG FONTOS! 21 eves lany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGITSEG FONTOS! 21 eves lany vagyok kaiakszt a pasim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
21 evesk vagyunk es nagyon elfajultak a dolgok 2 eve vagyunk egyutt...es olyanokert vitatkozik h miert ez a kepem facebookon,h kik vannak felveve,miert megyek nelkule a baratnoimmel bulizni.minek a csajos estek. de jelzem h bulizni havi1x jarok....de ez a facebook...gyerekes...hogy terithetnem eszhez???
2011. dec. 3. 00:27
 1/9 anonim ***** válasza:
le kel az ilyet lőni...
2011. dec. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Megmondod neki, hogy ez vagy Te, ha nem megfelelő keressen mást!

De nem fognak megváltozni, az én barátnőm is eszméletlen féltékeny. Ezért ha elmegyek valahova mindig hazudnom kell. Pedig tényleg nincs okom rá, de egyszerűen nem lehet neki elmondani, hogy nélküle elmegyek valahova.

Az ilyen reménytelen. Vagy szereted így, vagy keresel mást.

2011. dec. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ennek elmondom neked nem lesz jó vége.....nagyon elfog még fajulni...:S:S
2011. dec. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mar utalja az osszes baratnomet....es minden fiu haverommal megszakitottam a kapcsolatot...tenyleg semmi oka erre...
2011. dec. 3. 00:36
 5/9 anonim ***** válasza:
de ezt nem kell neki megtenned,h mindenkit eldobsz magadtol,én is jártam így és nagyon rossz lesz később,nem ér annyit én azt mondom..
2011. dec. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez már beteges! Én -ha lány lennék- vagy a helyedben azonnal kitenném a szűrét. Ahogy a matek-tanárom mondta régen: Kivágnám, mint macskát a szaharába! :D Hidd el jobb lesz nélküle. Ha megteszed, mond meg neki, hogy gondolkozzon el, hogy miért történt ez meg. Te meg találsz jobbat, mint pl ÉN! :)
2011. dec. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Hali!

Sajnos bele estél egy olyan helyzetbe amiből nagyon nehéz jól kimászni :/

De a barátaiddal nem kellett vna megszakítanod a kapcsolatot ha nem szeretted vna mert ők hozzád tartoznak és te hozzájuk .Szóval ha őket nem fogadja el akk sajnos téged sem...

A másik dolog a szerelem egy kapcsolat bizalomra épül és ha ez nincs meg akk nagyon rossz annak a félnek aki iránt nincs meg a bizalom.

Szerintem itt most nézd a saját érdekeidet....

Nem élheted le így az életed...

Kérd meg a Barátodat h változtasson ezen.

Ha nem sikerül neki akkor döntened kellene hogy maradsz mellette boldogtalan vagy más mellett mernél igazán boldog lenni.

Kívánom neked hogy légy Boldog!

Üdv.:M

2011. dec. 3. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kosznom...sok jo valaszt kaptam.aranyosak vagytok
2011. dec. 4. 00:49
 9/9 anonim ***** válasza:
detto ilyen az én pasim is...szabadulni nem lehet tőle, meg néha nem is tudnék, mert egszer szeretem egyszer nem. :(
2011. dec. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!