Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Hogy viselitek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy viselitek, ha a férfi a domináns fél?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok légyszi.
2011. dec. 3. 00:37
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

"Nem ártana kifejteni a kérdést..."


Hát úgy értve, hogy alapvetően ő hozza a döntéseket, ő szervezi a pénzügyeket, ő mondja meg h hova menjenek, stb. :)


Köszi az eddigi válaszokat!

2011. dec. 5. 14:09
 12/16 anonim ***** válasza:
82%

Én kérdeztem, köszi a kiegészítést.

A lányok szeretik ezt, de én nem viselem el, ha mindig mindenben nekem kell döntenem. Baromi fárasztó tud lenni, hogy nekem kell eldöntenem azt is, hogy melyik levesport vegyük meg.

Egy ideig mindkét félnek jó ez, de később elviselhetetlenné válik. Nem kell egy kapcsolatba domináns fél.


35/F

2011. dec. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 mus musculus ***** válasza:
100%
Én pedig nőnemű létemre az utolsóval értek egyet végső soron, na bumm.:D
2011. dec. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Sztem főleg a nők azok akik egyetértenek ezzel. :)
2011. dec. 28. 00:57
 15/16 anonim ***** válasza:

nekem nem jön be, ha abszolút domináns. sztem a sok válaszadó nem is tudja mire gondolt a kérdező, max ilyenek vannak a szemük előtt h pasi jól leteperi őket, megrángatja a hajukat stb...

apróbb dolgokban mindenki dönthessen abban, amihez ért (v amit elvállal).

a fontosabb dolgokban meg legyen kölcsönös egyetértés.


irányítani nem mindig kiváltság, inkább nyűg. a zsarnokoskodás persze jó, de az meg távol áll egy szerelmes párkapcsolattól :)

szexben viszont jó dolog teljesen alárendelődni, vagy éppen dominálni...

2012. okt. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hol?

Párkapcsolatban akkor jó, ha nem nyom el.

Ágyban?

Na, ott jó, de ott se mindig. Néha kell a szabadság meg a szerepváltás. Úgy izgalmasabb;)

2013. jún. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!